artwork

Burger King ve NESCAFÉ, kuryelere yılın ilk yorgunluk kahvesini hediye etti

2 sene önce

0

Hizmet sektörünün bu dönemde büyük fedakârlık göstererek sahada çalışan kuryelerine Burger King® ve NESCAFÉ’den kıymetli bir jest geldi. 1 Ocak’ta ülke çapında çalışan tüm kuryeleri Burger King®’de yorgunluk kahvesine davet etti.

Tüm Türkiye COVID-19 salgını sebebiyle yılbaşını evde karşılamaya hazırlanırken, vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, ev dışı tüketim sektörünün lider firmalarından Nestlé Professional ile iş birliğinde yeni bir adım attı.  Burger King® ve NESCAFÉ, pandemi boyunca #evdekal’anların tüm ihtiyaçlarını gidermek için dar yollarda, çıkmaz sokaklarda, bitmek bilmeyen merdivenlerde, maske ile gece gündüz demeden, canla başla çalışan fedakâr kuryelere yorgunluk kahvesi teklif etti.

Yeni Yılınız Sağlıklı ve Mutlu, Yolunuz Hep Açık Olsun!

Dünyanın önde gelen kahve markalarından NESCAFÉ’yi misafirleri ile buluşturan Burger King®, 1 Ocak’ta da ülke çapında çalışan tüm kuryelere gün boyunca NESCAFÉ çeşitlerini sundu. Tüm kuryeler yılın ilk günü, diledikleri Burger King® restoranından, NESCAFÉ kahve çeşitlerine ücretsiz olarak ulaştı.

Burger King® VMLY&R tarafından geliştirilip hazırlanan reklam filmi ile tüm kuryelere yıl boyunca gösterdikleri emek için teşekkür etti.

KÜNYE:

Reklamveren: TAB Gıda / Burger King®

Marka Temsilcileri

Burger King®: Sinan Ünal, Caner Alpaslan, İrem Güler Özkışlalı, Aslı Kaynaroğlu, Serap Şahinoğlu, Mine Alara Akgün, Begüm Bozkurt, Başak Vardar, Nazlıcan Ersoy

Nestlé Professional: Özlem Kayış Erdönmez, Ali İhsan Özdemir, Nil Erçel, Elif Deniz Sunal, Begüm Farımaz

Reklam Ajansı: VMLY&R

Yönetici Yaratıcı Direktör: Arkın Kahyaoğlu

Yaratıcı Direktör: Emir Yüksel

Yaratıcı Grup Direktörü: Mustafa Özmal, Halil Tuna

Yaratıcı Ekip: Onur Karadağ, Ali Garan

Müşteri İlişkileri: Meltem Şuekinci, Emre Çırganiş

Stratejik Planlama: Burak Kaçi

Ajans Prodüktörü: Baran Saraç

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...