artwork

Burger King ve Can Yayınları’ndan “klasik çocuk masalları”

1 yıl önce

1

Burger King® ve Can Yayınları, benzersiz bir iş birliğine imza atıyor. Proje kapsamında Can Yayınları tarafından hazırlanan 6 masal kitabı Burger King’®in 700’ü aşkın şubesinde çocuklarla buluşacak.

Gonca Mine Çelik’in eşsiz çizimleri ve Mehmet Barış Albayrak’ın titiz uyarlamalarıyla hazırlanan 6 kitaplık seride yer alan Robin HoodDefine AdasıBir Küçük DenizkızıGulliver’in SeyahatleriOz Büyücüsü ve Alice Harikalar Diyarında, çocukların hem söz dağarcıklarının ve hayal güçlerinin gelişimine katkı sağlayacak hem de onları hepimizin çok sevdiği karakterlerle tanıştıracak.

Can Yayınları ile birlikte imza atacakları projenin çocukların gelişimi için çok değerli olduğunu belirten TAB Gıda Pazarlama Direktörü Caner Alpaslan; “Türkiye genelindeki tüm şubelerimizden ulaşılabilecek olan kitaplar, çocukların gelişimlerine katkı sağlayacak, onları hepimizin çok sevdiği karakterlerle tanıştıracak” dedi. 

Can Yayınları Genel Müdürü Ali Granit ise, “Kitaplarımızı hayatın her alanında okurlarımızın karşısına çıkarma stratejimize uygun olarak Türkiye’nin en çok restorana sahip hızlı servis restoran zinciri Burger King®’le çok güzel bir işe adım atıyoruz. İş birliğimizin uzun yıllar sürmesini arzu ediyorum,” dedi.

Çocuklarınızla sonsuza dek saklanacak anılar yaratmak, keyifli vakit geçirmek ve hepimizin tanıyıp sevdiği birbirinden özel karakterlerle yeniden buluşmak için bu seriye kütüphanenizde yer açın.