Burger King rakiplerini yakıyor

Burger King, akıllı telefon uygulamasını kullanarak rakip markaların reklamlarını ateşe veren müşterilerine Whopper kazandırıyor.

Brezilya’da oluşturulan “Burn That Ad” kampanyası, müşterilerini Burger King’in akıllı telefon uygulamasını kullanarak rakip marka reklamlarını yakmaya yönlendiriyor. Müşterilerin reklamları yakmasıyla rakip marka reklamları, artırılmış gerçeklikle anında bir Burger King reklamına dönüşürken müşteriler de Whopper kazanıyor.

David SP imzası taşıyan kampanya, markanın yeni teknoloji aracı “BK Express“in de tanıtımını yapıyor. BK Express müşterilerin sırada beklemeden ön sipariş vermelerini sağlıyor. Markanın Brezilya Pazarlama ve Satış Direktörü Ariel Grunkraut: “En iyi müşteri deneyimini sağlamak için bir araç olan teknoloji, 2019 ana hedeflerimizden biri. Özel ödeme teknolojimiz olan BK Express uygulaması, marka sevenleri için artırılmış gerçeklik ile eğlenceli bir etkileşim sunuyor.” ifadesinde bulunurken ülke genelinde yarım milyon Whopper’ın verilmesi bekleniyor.

Künye

Reklamveren: Burger King Brazil

Reklam ajansı: DAVID SP

Yönetmen: Irmãos Meirelles e Tuco

Prodüksiyon şirketi: Café Royal

Burger King kahve kral olmak istiyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.