Burcu Esmersoy’dan Rexona’ya özel tasarımlar

Deodorant markası Rexona, ekranların sevilen yüzü Burcu Esmersoy ile yepyeni bir iş birliğine imza attı. “Daha fazlasını yap” mesajıyla herkesi özgürce hareket etmeye davet eden Rexona, Burcu Esmersoy’un hayattaki başarı ve mutluluğa ulaşmadaki 20 mottosundan ilham alarak tasarladığı Rexona çanta ve t-shirtler Şubat ve Mart aylarında tüketicilerle buluşuyor.

Büyük düşün, güçlü ol, günü kaçırma, hisset, hayallerini takip et gibi mottolardan ilham alan Burcu Esmersoy, Rexona’nın erkek tüketicilerine özel t-shirtler tasarlarken, kadın tüketicileri için ise özel tasarım çantalara imza attı. Burcu Esmersoy Rexona ile yaptıkları işbirliğine ilişkin, “Hayatta daha fazla keyif almak, daha fazla eğlenmek, daha iyi zaman geçirmek mümkün. Önemli olan daha fazlasını yapabileceğine inanmak. Sınırlarını zorlamak, hatta daha ileri gitmek için harekete geçmek gerekiyor. Rexona ile birlikte hareket edeceğimiz ve hayattan daha fazlasını hedefleyenlerle buluşacağımız bu projede olduğum için mutluyum” yorumunu yaptı.

7- 20 Şubat tarihleri arasında Burcu Esmersoy’ın tasarım t-shirtlerine sahip olma şansı yakalayan tüketiciler, 5 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında Watsons mağazalarından alacakları iki Rexona ürünü sayesinde Burcu Esmersoy imzalı çantalara sahip olacaklar.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.