artwork

Burberry oyunlaştırmada Minecraft ile iş birliği yapıyor

3 ay önce

0

Burberry, bir dizi fiziksel ve sanal iş birliği oluşturmak için video oyunu Minecraft ile güçlerini birleştirdi. Ortaklık, oyun içi bir deneyim ve bir kapsül koleksiyonunu kapsıyor.

İki marka, hem dijital hem de gerçek anlamda üç boyutlu bir Burberry x Minecraft evreni yaratmak için moda ve oyunu bir araya getirdi.
Moda markası için bir ilk; Minecraft ile Burberry markası, sanal Burberry kıyafetleriyle tamamlanan “Burberry: Freedom to go beyond” adlı oyun içi bir macerayı sunuyor.


Bu ısmarlama çalışılmış giysiler, Minecraft markasını dahil ediyor ve ayrıca gerçek dünyada satın alınabilen ortak bir kapsül koleksiyonunda göründü.

Koleksiyon özel olarak Burberry web sitesinde, New York ve Londra dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki yedi mağaza ve pop-up’ta mevcut.
Oyuncular, Burberry dünyasını Minecraft Marketplace’te bulabilirler.

Hem ücretsiz oyun içi macera hem de ortak kapsül koleksiyonu 1 Kasım’da satışa sunulacak. Kapsül koleksiyona ve bir dizi özel oyun içi aksesuara erken erişim, 31 Ekim’de seçili ülkelerde ve yalnızca Burberry abonelerine yönelik olarak başlayacak.

 

 

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Disney ve Visa iş birliği yapıyor

Disney’in Visa ile iş birliği, kart sahiplerini Disney’in büyüsüne katılmaya...

Merkeziyetsiz Metaverse Deneyim Alanı: Otokoç Metazone

Türkiye’nin en büyük merkeziyetsiz Metaverse deneyim alanı Otokoç Metazone yeni...

Toyota CEO’su görevi bırakıyor

Toyota Motor Corp. Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Akio Toyoda’nın...