Bumerang Ödülleri 4. kez sahiplerini arıyor

Gelenekselleşen Bumerang Ödülleri’nin dördüncüsü bu yıl Yapı Kredi Nuvo ana sponsorluğunda gerçekleşiyor. 10 Aralık Çarşamba günü blogların “en”lerinin ödüllendirileceği 4. Bumerang Ödülleri’nde yüzlerce blog 7 farklı kategoride yarışıyor.

Geçtiğimiz günlerde son bulan, 70 bine yakın SMS oyu kullanılan halk oylamasının sonunda her kategoriden 10’ar blog finale kaldı. Bu ilk aşamanın ardından, içlerinde Melis Alphan, Ozan Doğulu, Fatoş Karahasan, Fatih Çekirge, Erdal Kaplanseren, Pucca, Fikret Ercan, Bülent Mumay, İzzet Çapa, Pelin Özkan, Günseli Özen Ocakoğlu, İsmail Hakkı Polat, Sina Afra, Onur Baştürk gibi kendi alanında uzman birçok önemli ismin yer aldığı jüri, kısa listeye kalan blogları tek tek inceleyecek.

Bumerang Ödülleri öncesinde “Content Marketing” Konferansı gerçekleşecek

Blog ödüllerinin sahiplerini bulacağı ödül töreni öncesindeki Content Marketing Konferansı reklam, pazarlama ve medya dünyasından önemli isimleri bir araya getirecek. İçerikle Pazarlamadan Mobil Pazarlamaya, günümüzün popüler konularının konuşulacağı konferans, 10 Aralık Çarşamba günü InterContinental İstanbul Otel’de gerçekleşecek.

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, Google Türkiye Pazarlama Müdürü Özgür Kirazcı, Yapı Kredi Dijital Bankacılık Kanalları Direktörü Evren Şahin, Vodafone Mobil Pazarlama, Sadakat Programları ve İş Ortaklıkları Kıdemli Müdürü Emre Kanaat, Radikal Yayın Koordinatörü Ezgi Başaran gibi birbirinden değerli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı konferansta 2015’in mobil trendleri, content marketing, dijital yayıncılık ve mobil CRM gibi konular konuşulacak.

 “İyi İçerik Atölyesi”’nde konuşmacılardan bloggerlara özel tüyolar

Content Marketing Konferansı ile paralel oturumlarda gerçekleşecek “İyi İçerik Atölyesi” ise bu yıl da önemli konuşmacıları bloggerlarla buluşturacak. Başarılı viral ve görsel içerik oluşturma, etkin Instagram kullanımı, internet haberciliği gibi pek çok ilgi çekici konu atölyede tartışılacak. Bunun yanı sıra önemli isimler, bloggerlıktan köşe yazarlığına ve girişimciliğe uzanan başarı hikayelerini katılımcılarla paylaşacak.

10 Aralık Çarşamba akşamı ise İKSV Salon’da gerçekleşecek törende ödüller sahiplerini bulacak.

Detaylı bilgilere ve finale kalan bloglara bumerangodulleri.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.