artwork

Budweiser sürdürülebilirlik konusunda hassasiyet gösteriyor

4 sene önce

0

Budweiser sürdürülebilirlik konusuna gösterdiği önemi, bu yıl Super Bowl için hazırladığı reklamda yansıttı.

Budweiser Super Bowl için hazırladığı ‘Wind Never Felt Better’ (Rüzgar Hiç Bu Kadar İyi Hissettirmemişti) isimli reklamda daha sürdürülebilir bir gelecek için yenilenebilir elektrik konusundaki özverili davranışını öne çıkarıyor.

Reklamda önce dalmaçya ırkından bir köpek görüyoruz ve köpeğin üzerinde oturduğu bira kolilerini çeken atlar arpa tarlası boyunca yol alıyor. Reklamın sonunda kamera uzaklaştığında ise yenilenebilir enerjinin kaynağı olan rüzgar gülleri karşımıza çıkıyor. Arka planda Bob Dylan’dan Blowin’ in the Wind çalıyor.

Reklam Anheuser-Busch’ın 2025 Sürdürülebilirlik Hedefleri üzerine kurulu. Bu konuda üstlendiği sorumluluğu güçlendirmek için Budweiser, Super Bowl’a ev sahipliği yapan Atlanta’ya temiz elektrik bağışladığını belirtti. Atalanta da sürdürülebilirlik konusunda yüksek hedefleri olan bir şehir.

Budweiser, insanların kendi evini yeşil elektrik ile iyileştirmelerini kolaylaştırmak için temiz elektrik sağlayıcısı olan Drift ile ortaklık kuruyor. 7 Şubat’tan itibaren Budweiser ve Drift, Drift’in yenilenebilir enerji planlarıdan birine kayıt olan kişilerin ilk aydaki yeşil enerji masrafını karşılayacak.

Senin için
Tümünü göster
Coca-Cola yaz sezonu için hazır

Coca-Cola, müzik platformu Coke Studio’dan ilk orijinal parçasıyla yaz müzik...

Subway menü değişikliğine gidiyor

Fast-food zinciri Subway, İngiltere ve İrlanda’da menüsünde yaptığı en büyük...