Bu Tarz Benim, rating yarışında yine zirvede

Somera Rating verilerine göre Bu Tarz Benim adlı yarışma programı, 28 Ekim’de yayınlanan bölümüyle diğer bölümlerdeki başarısını sürdürdü ve reyting sıralamasında 1.oldu

Yarışmacılar arasındaki çekişmeler ve her gün çıkan gerginlikler yarışmanın en çok konuşulan konularını oluştururken, yeni gelen yarışmacı Roza hakkında yapılan olumsuz yorumlar, Özlem’in gereksiz konuştuğunu söyleyenler ve Nur’un tarzının,tavırlarının çok beğenilmesi öne çıkan diğer konular oldu. Bu Tarz Benim bu sayede, 32,71 somera rating ile 28-29 Ekim günlerinin en çok konuşulanı olmayı başardı.

FOX TV’de yayınlanan Fatih Portakal ile Ana Haber,  Karaman’da yaşanan maden kazası sebebiyle çok fazla konuşuldu ve 13,83 somera ratingiyle 28-29 Ekim tarihlerinin en çok konuşulan 2. yapımı oldu.

TV 8’in sevilen dizisi Kaçak Gelinler, 29 Ekim’de yayınlanan bölümüyle en çok konuşulan 3.yapım oldu (Somera rating:12,76). #Sebneminİtirafı hashtagi ve Şebnem’in gururundan dolayı Selim’e aşık olmadığını söylememesi çok konuşulurken, diziyi izleyenlerin artık bir yakınlaşma beklemeleri de yapılan yorumlar arasında.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.