Bu Tarz Benim, liderliği Kaçak Gelinler’e kaptırdı

Somera reyting verilerine göre Kaçak Gelinler adlı dizi, yeni kanalı TV 8’de yayınlanan 16.bölümüyle günün en çok konuşulan yapımı olmayı başardı.

Dizinin hayran kitlesi, dün yayınlanan bölümle ilgili olarak dizideki her karakter için birçok yorum yaptı. Bu bölüm için dizi hakkında, #ÇokSeversem hashtagi ile yapılan dizinin çok eğlenceli olduğu, Şebnem karakterinin çok güzel olduğu gibi yorumların yanısıra, Şebnem Gürsoy karakterine çok özenilmesi, Şebnem ve Selim’in sahnesinin çok sevilmesi ve onların aşkına özenilmesi, Almilla ve Özgür’ün sevimli bulunması gibi konular dikkat çekiyor. 16. Bölümüyle yayınlanan Kaçak Gelinler, tüm bunlarla birlikte, 25,71 somera rating ile günün en çok konuşulanı olmayı başardı.

Show Tv’nin yarışma programlarından Bu Tarz Benim‘in dün yayınlanan bölümüyle ilgili olarak sosyal medyada yine yarışmacılar çok konuşuldu. Nur Bozar’ın asaletini bozmaması gerektiğini, Nur’a destek olduklarını, onu sevdiklerini ve diğer yarışmacılar Ayşenur, Ayşegül ve Tuğçe’nin birlik olup Nur’un üstüne gitmelerini çok fazla konuşan bir kitlenin olduğu göze çarptı. Olaylı ve bol tartışmalı Bu Tarz Benim, 14,90 somera rating ile günün en çok konuşulan 2.yapımı oldu.

ATV’nin sevilen dizisi Kara Para Aşk’ta, Elif ile Ömer’in sahneleri, Ömer’in doğum günü sebebiyle yedikleri romantik akşam yemeği ve Roma sahneleri izleyiciler tarafından çok konuşuldu. Kara Para Aşk, #aşkyeniden hashtagi ile 9,95 somera ratinge sahip ve günün en çok konuşulan 3.yapımı.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.