artwork

Bu haftanın kaçırılmaması gereken reklamları

9 sene önce

0

Tüm dünyadan haftanın kaçırılmaması gereken reklam filmleri arasında, “nerd”ler ve İngiliz hayranlarının Monty Python’ın uzun süre sonra bir araya gelmesiyle oluşan heyecanı; Discovery Channel’ın “Shark Week” için hazırladığı enteresan reklamı; vatanseverliği sergilemek için Kanadalı bira sevenlere verilen rüşveti; Burger King’in “Whopper”ı gökkuşağı kağıdına sararak sunması; ve Apple’ın iPhone’un sayısız yolla, sizi daha iyi ve daha “cool” bir ebeveyn yapacağını göstermesi var.

1. Burger King ‘Proud Whopper’

San Francisco’da bu yılın düzenlenen “Onur Yürüyüşü” her zamanki kadar etkileyiciydi ve Burger King eşitlik hakkında görüşlerini “Proud Whopper” aracılığıyla sundu.

2. Molson ‘O Canada’

Birkaç yıl Avrupa’da dolaştıktan ve Endonezya içlerine seyahatinden sonra, yalnızca Kanada pasaportuna sahip insanlara açılan Molson bira dolabı, 1 Temmuz Kanada Günü’nü kutlamak için evine döndü.

3. Apple iPhone 5S ‘Parenthood’

Doğru uygulama ve eklentileri kullandığınızda, iPhone bir bebek telsizi, termometre ya da yatağın altındaki canavarları kontrol ettiğiniz bir el feneri olabilir.

4. Monty Python ‘Mick Jagger Introduces’

Mick Jagger, bu reklamda, Monty Python birleşmesinden bahsederken, fırsatçı yaşlılar hakkında eğlendirici bir konuşma yapıyor.

5. Discovery Channel ‘Shark Week’

Bu abartılı bilgisayar görüntüleriyle hazırlanmış Discovery Channel reklamında, farklı türlerdeki çok sayıda köpek balığı havada duran arkadaşımız “King of Summer”ın etrafında sıçrıyor.

 

 

Kaynak: Adweek

 

 

Senin için
Tümünü göster
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Burak Dağlıoğlu: “Türkiye bölgesel bir üs…

T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi, Türkiye’nin sunduğu yatırım fırsatlarını küresel iş...