artwork

Bu beş uygulama ile sınırlı zamanınızı mükemmel bir şekilde yönetin

3 sene önce

0

Bu beş ücretsiz uygulama ile sınırlı zamanınızı mükemmel bir şekilde yönetin!

Zamandan tasarruf edin, trafiğin önüne geçin, mesajlarınızı yönetin ve daha fazlasını yapın. Bu ücretsiz uygulamalar ile hayatınızı kontrol altına alın.

“Gün içinde yeterli zaman yok!”
“Kendime hiç zaman ayıramıyorum! ” Kendinizi bu cümlelerin herhangi birini ya da tamamını rutin olarak söylerken ya da belki de bağırırken bulursanız, zamanlama konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunuz kesin.

1. Sanal Yardımcı

Başkalarıyla koordinasyon kurmaya çalışmak çok zor olursa, kendi programınızı kontrol altına almanın bir faydası yoktur. Bir asistana ihtiyacın var! The artificially-intelligent X.ai (web) hizmeti, çapraz takvim söz konusu olduğunda eşit ve yararlı bir uygulamadır. Potansiyel bir toplantı için arkadaşınıza e-posta gönderirken, sanal asistanınız Amy’yi e-postaya kopyalayın ve önceden ayarladığınız toplantı şablonuna karşılık gelen önceden tanımlanmış bir URL kullanın. Daha sonra, ilgili herkes için en uygun zamanı ayarlamak için diğer kişiye ulaşın. Aylık 8 $ ‘dan başlayan ve ek entegrasyonlar, sınırsız takvimler ve diğer güzellikler içeren premium planlarla tek bir takvimde sınırsız toplantı ve bağ kurmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir plan var.

2. Daha Fazla Rota

Hiçbir şey programınızı korkunç trafik gibi bir karmaşaya soksun istemezsiniz, bu yüzden varacağınız yere varmak için birkaç durağınız varsa, önce bunları RoadWarrior Route Planner‘a (Android, iOS, web) yükleyin ve modern teknolojinin mucizesinin rehberiniz olmasını sağlayın. Uygulama, çok aşamalı maceranızın olabildiğince verimli bir şekilde haritalanmasını sağlamak için trafik verilerini, hedeflerinizin çalışma saatlerini ve hatta diğer kişilerin programlarını kullanır. Yola çıktığınızda en sevdiğiniz haritalama uygulamasıyla kullanılabilir. Ücretsiz sürüm, daha büyük rotalar, veri yedekleme, raporlama özellikleri ve daha fazlası için ayda 10 ABD dolarından başlayan ücretli planlar ile sekiz adede kadar durak ayarlamanıza olanak tanır.

3. SMS Sesini Değiştirin

E-posta gelen kutunuzu düzenli tutmak için gösterdiğiniz tüm çabalara rağmen, giderek artan kısa mesaj yığınını uzak tutmak neredeyse imkansızdır. Microsoft, SMS Organizer (Android) yan projesi ile bunu değiştirmek istiyor. Uygulama, uygun mesajlar (kişisel, işlemler, promosyonlar veya yıldızlı) olarak organize ederek metin mesajlarınızı anlamlandırmak için makine öğrenimini kullanır ve size seyahat, faturalar, rezervasyonlar ve çeşitli randevular gibi yaklaşan etkinlikleri otomatik olarak hatırlatır. Uygulama ücretsizdir.

Tam bir iş yapmak için bir saat kadar çalıştığınızı düşündüğünüzde, bir e-posta akışı geliyor. Açıklayıcı olarak adlandırılan Free Pause Gmail (Chrome) ile belirli bir süre maillerinizi gelen kutunuzdan uzak tutun. Gmail ve Google’ın Chrome web tarayıcısıyla uyumlu olan ücretsiz uzantı, Gmail arayüzüne basıldığında beş dakika ile 24 saat arasındaki aralıklarla e-posta akışını durdurmanızı sağlayan büyük, kırmızı bir Duraklat Gelen Kutusu düğmesi ekler. E-postanızı manuel olarak duraklatmak için düğmeyi tekrar tıklayın veya zamanlayıcının süresinin dolmasını bekleyin, ardından hepsi aynı anda kükreyen olarak kapakları kapatın. 

5. Çalışanlarınızı Güçlendirin

Vardiyalı çalışmanızı takip etmenizi gerektiren bir işiniz varsa, When I Work (Android, iOS, web) hesaplarıyla herkesi kurmasını sağlayın. Hizmet, işletme için ana programlar oluşturmayı kolaylaştırır ve çalışanların vardiyaları birbirleriyle değiştirmelerine ve neredeyse içeri girip çıkmalarına izin verir. Ayrıca, değişiklikleri planlamak için ekipleri uyarabilir, izin düzeylerine bağlı olarak kimin çalıştığını görmelerine izin verebilir, mola taleplerini kolaylaştırabilir ve daha fazlasını yapabilir. Ek özellikler için aylık planların kullanıcı başına 1,50 ABD Dolarından başlayan tek bir konumda 75 kişiye kadar işleyen ücretsiz bir sürümü vardır.

.

Senin için
Tümünü göster
Oy ve Ötesi 100 bin gönüllü ile seçim günü sandıkların…

Oy ve Ötesi Derneği, 17 Mart Cuma günü, Impact Hub’da...

GroupM Türkiye etkinliği 21 Mart’ta gerçekleşecek

GroupM Türkiye Akıllı Çözümler Platformu: Belirsizlik Döneminde Değişen Tüketici Beklentileri...

‘BlackBerry’ filminden ilk fragman geldi

Ünlü akıllı telefonun yükselişi ve düşüşü hakkındaki biyografi filmi olan...