BtcTurk Pro’dan ilk reklam filmi: ‘Profesyonel Olmak Elinizde’

Türkiye’nin ilk dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para alım satım platformu BtcTurk, profesyoneller için geliştirdiği BtcTurk | PRO için ilk reklam filmini yayına aldı. Filmin başrolünde müzisyen Emre Aydın yer alıyor.

Bitcoin ve kriptoparaların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, profesyonel kriptopara yatırımcıları için geliştirdiği ve işlem hacmiyle kendini kanıtlamış kriptopara birimlerinin yer aldığı BtcTurk | PRO’nun ilk reklam filmini yayınladı.

Müzik sektörünün önde gelen profesyonel müzisyenlerinden Emre Aydın’ın başrolde olduğu film, BtcTurk I PRO uygulamasının kullanıcıya sağladığı avantajları ön plana çıkarıyor. Emre Aydın’ın müzik alanında kendisini başarıya taşıyan ekibe teşekkür etmesiyle başlayan filmde Aydın, Bitcoin ve kriptoparaların anlık değişimlerini takip ederek piyasa, limit, stop emirleri anında verebildiğini ve varlıklarını kolayca görüntüleyerek farklı işlem çiftlerinde alım satım yapabildiğini anlatıyor. BtcTurk I PRO’yu tercih ettiğini söyleyerek izleyicilere BtcTurk I PRO uygulamasını tanıtıyor.

Happy People Project imzasını taşıyan filmin prodüksiyonunu Shortcut üstlenirken yönetmen koltuğunda İsmet Kurtuluş yer aldı. Post prodüksiyonu IPD tarafından gerçekleştirilen filmin müziği ise MagicPost’a ait.

Reklam Künyesi

Reklamveren: BtcTurk I PRO

Reklamveren Temsilcileri: Özgür Güneri, Eda Elif Özbek, Orçun Onur, Atahan Gürel

Kreatif Ajans: Happy People Project 

Kreatif Ekip: Atilla Karabay, Setenay Özcan, Erhan Özden, Nida Filiz, Kahraman Özgül

Müşteri Ekibi: Gözde Nur Akbaş, Seray Atsız Güreşçi

Prodüktör: Kerem İlbeyli

Prodüksiyon Şirketi: Shortcut

Yapımcı: Esra Seyrekbasan, Alev Cihan

Yönetmen: İsmet Kurtuluş

Görüntü Yönetmeni: Florent Herry

Post Prodüksiyon: IPD

Müzik: Magicpost

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.