artwork

Britney Spears Twister Dance reklamlarında

11 sene önce

0

Pop ikonu Britney Spears’ın reklam yüzü olduğu , Hasbro’nun yeni oyunu Twister Dance’in reklam filmi geçtiğimiz günlerde Hollywood’da çekildi. Britney Spears’ın ‘Till the World Ends’ şarkısının klibinde de kamera arkasında olan dünyaca ünlü müzik yönetmeni Ray Kay’in çektiği Twister Dance reklam filminin ilk görüntüleri dünya basını ve şarkıcının hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Twister’ın global Facebook sayfası açıldıktan itibaren 1 hafta içinde 880.000 fan kazanırken, Twister Dance; reklam çekiminin olduğu gün Twitter’da en çok konuşulan konu olarak tüm dünyada trending topic oldu.

Twister Dance günümüzün en iyi dans müziklerini Twister daireleri ile birleştiriyor ve genç kızlara günümüzün hit dans şarkılarında nasıl dans edeceklerini öğretiyor.

Britney Spears Hasbro’yla yaptığı bu işbirliğini “Küçüklüğümden beri dans her zaman hayatımın önemli bir bölümünü oluşturdu ve Twister Dance’i gördüğüm anda bunun bir parçası olmak istedim. Aynen benim çocuklarım gibi bütün çocukların Twister dairelerinin üzerinde dans etmeye bayılacağına eminim” sözleriyle anlattı.

Twister Dance ile kızlar aynı zamanda Ke$ha ve Willow Smith’in şarkıları ve “Caught up in a Twister” adlı özel olarak hazırlanmış Twister Dance şarkısının ritimleri ile de dans edebilecek. Ayrıca oyuncular Twister Dance’in ritim algılama (beat detection) teknolojisi sayesinde mp3 çalarlarını Dans Konsolu’na bağlayarak kendi istedikleri müziklerle de dans edebilecek.

Twister Dance, 2012 sonbaharında satışa sunulacak.

Senin için
Tümünü göster
Merkeziyetsiz Metaverse Deneyim Alanı: Otokoç Metazone

Türkiye’nin en büyük merkeziyetsiz Metaverse deneyim alanı Otokoç Metazone yeni...

Toyota CEO’su görevi bırakıyor

Toyota Motor Corp. Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Akio Toyoda’nın...

Natalie Portman Dior için kamera karşısına geçti

Natalie Portman Fransız moda devinin marka elçiliğine devam ediyor...