British Airways ve Iberia Carat’ı seçti

International Airlines Group (IAG)’un açtığı konkur sonucunda Carat, British Airways ve Iberia’nın global medya ajansı oldu. Ajans, sırasıyla Ekim ve Kasım’da çalışmalara başlayacak. Aegis Media bünyesindeki Carat bu iki havayolu şirketinin global medya planlama ve satın almasını yönetecek ve her iki müşteri için birbirinden bağımsız ekipler çalışacak.

British Airways pazarlama müdürü Abigail Comber, Carat’a hoşgeldin derken bugüne kadar markaya büyük katkısı olan ZenithOptimedia, Kinetic ve [email protected]’ye de teşekkürlerini iletti.

Carat, British Airways’in içinde reklam ajansı BBH ve dijital medya ajansları 12th Floor ve OgilvyOne’ın bulunduğu ajans listesine katılacak ve ‘To Fly. To Serve.’ kampanyasının da dahil olduğu marka ve pazarlama projelerinde çalışacak.

Aegis Media Amerika ve EMEA bölgesi CEO’su Nigel Morris IAG tarafından iki seçkin ve ikonik marka olan British Airways ve Iberia için seçildiklerinden dolayı gurur duyduklarını söyledi. Ayrıca iProspect, Posterscope ve D2D desteğiyle Carat’ın tamamen entegre bir vizyon ve yaklaşımı benimsediğini ve bunun küresel olarak birleşen bir dünyada büyük bir öneme sahip olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.