Bristol-Myers Squibb Türkiye’de iki üst düzey atama

Uzm. Dr. Devrim Emel Alıcı Medikal Direktörlük görevine getirilirken Ecz. Bilge Bıyık Yanardağoğlu ise Kıdemli Ruhsatlandırma Müdürü pozisyonuna atandı.

Devrim Emel Alıcı Bristol-Myers Squibb Türkiye’de şubat ayından bu yana geçici olarak Medikal Liderlik görevini yürütürken Bilge Bıyık Yanardağoğlu ise Ruhsatlandırma Müdürü olarak görev yapıyordu.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra eğitimine Heybeliada daha sonra Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam eden Uzm. Dr. Devrim Emel Alıcı, ilk görevini Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak Mardin Devlet Hastanesi’nde yaptı. 2006- 2008 yılları arasında GSK’da Medikal Müdürlük yapan Dr. Alıcı, daha sonra Pfizer’de farklı görevlerde hizmet verdi.

2011 yılında Bristol-Myers Squibb Türkiye kadrosuna Ruhsatlandırma Kıdemli Uzmanı olarak katılan Ecz. Bilge Bıyık Yanardağoğlu, gösterdiği başarı sayesinde 2014 yılında görevine Ruhsatlandırma Müdürü olarak devam etti. Ecz. Bilge Bıyık Yanardağoğlu, Bristol-Myers Squibb Türkiye’ye katılmadan önce Pfizer Türkiye’de Medikal Danışman ve Ruhsatlandırma Uzmanı olarak görev yaptı.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.