Brandworks İletişim Danışmanlığı müşteri portföyünü genişletti

Türkiye ve Avrasya’da faaliyet gösteren ve medikal cihaz, ekipman ve teknolojilerin sergilendiği, medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği medikal fuar EXPOMED, 1 Ocak 2016 tarihleri itibarıyla Brandworks İletişim Danışmanlığı’ndan stratejik iletişim, lider iletişimi, medya ilişkileri, kurumsal sosyal sorumluluk, kriz iletişimi ve gündem yönetimi desteği almaya başladı.

EXPOMED ayrıca 24-27 Mart 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi‘nde 23. kez sağlık sektörlerinin karar vericilerini bir araya getirecek.

Merkezi Taksim-Beyoğlu’nda bulunan Brandworks İletişim Danışmanlığı, Özdilek Holding (Özdilekpark İstanbul AVM, Özdilek Tekstil, River Plaza), Wyndham Grand İstanbul Levent, Çilek Mobilya, Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği-TETSİAD, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği-MOSDER, Geberit, Legrand, Bticino,  Anel Grup (Anel Enerji- Anel Elektrik- Anel Doğa- Anel Marine-Galeri 5-Çelikel Eğitim Vakfı-Anel Sis), Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Çağatay Öztürk, Home Store, Jiva Beach Resort – Fethiye, TÜYAP ve MARU mimarlık teknolojileri gibi birçok markaya hizmet vermektedir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.