BPN İstanbul kapılarını girişimcilere açıyor

Dünyanın önde gelen global medya network’lerinden IPG MediaBrands ailesinde yer alan, RECMA 2014 verilerine göre dünyanın en hızlı büyüyen ajansı olan ve BPN ile işbirliği içinde olan BPN Istanbul, kapılarını yaratıcılığı inovasyonla birleştiren girişimcilere açıyor.

Bünyesinde Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Kavrazlı başta olmak üzere birçok girişimci deneyimli profesyoneli barındıran ajans; BPN Istanbul İnovasyon oluşumu çerçevesinde 1 Nisan itibari ile ilk projeleri ağırlamaya başlayacaklarını, 2016 içinde toplam 10 projeye destek vermeyi planladıklarını açıkladı.

Seçilecek projelere ofis ve danışmanlık desteği sağlayacak olan BPN Istanbul İnovasyon ekibi, ayrıca üzerinde çalışılan ürün/hizmetin ilgili sektörde önde gelen firmalarla buluşturulmasına da aracılık edecek.

Medya ve inovasyon trendlerini yakından takip eden, 2015 ve 2016 ilk çeyreğinde lokal ve globalde özellikle “yeni medya” ve “medyada inovasyon” kategorileri dahil olmak üzere birçok dalda toplam 27 ödül kazanan ekip, deneyimlerini girişimcilerle paylaşmayı heyecanla bekliyor.

BPN Istanbul İnovasyon ekibine katılmak isteyen adayların projelerini anlatan kısa bir sunumu [email protected] adresine göndermesi gerekiyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.