Site icon Campaign Türkiye

Boyner yeni yıl reklam filmi yayında

Boyner yeni yıl reklam filmi ile herkesin yeni yılını kutlarken, yılbaşı coşkusunu mağazalarında yaşatmak için birbirinden özel indirimler olduğunu söylüyor.

31 Aralık’a kadar devam edecek yeni kampanya kapsamında, Boyner mağazalarından kozmetik dışı kategorilerde 400 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, 100 TL hediye çeki kazanıyor. Marka, yeni yıl alışverişi için özel olarak hazırlanan kampanyanın reklam filminde “Yeni Yıl Coşkusu Boyner’de Başlar Tüm Türkiye’ye Yayılır” diyor. Boyner mağazalarında yaşanan yeni yıl heyecanını yansıtan reklam filmi, müzikle senkronlu bir şekilde tasarlanan rengarenk ışık animasyonlarıyla dikkat çekiyor.

Reklamda, Boyner güvenlik görevlisinin mağazanın dışındaki “Mutlu Yıllar” ışıklandırmasının sönmüş olan bölümünü yakma çabası, önce mağazanın yer aldığı sokağa sonra tüm şehre yayılan bir ışık şölenine dönüşüyor.

Rafineri imzası taşıyan reklam filminde, Boyner mağazasının dışında görünen sokak süslemeleri de dahil tüm ışıkların animasyonu tek bir şarkının senkronuna göre tasarlandı. Işık animasyonları için 25 kişilik bir ışık ekibi çalışırken, tüm çekimde ise oyuncular da dahil yaklaşık 90 kişi görev yaptı. 

 

Künye:

Reklamveren: Boyner

Reklam Ajansı: Rafineri

Prodüksiyon Ajansı: Vana

Yönetmen: Burak Çaldır

Yapımcı: Seda Özdemir, Gamze Yavuz

Görüntü Yönetmeni: Andaç Şahan

Sanat Yönetmeni: Kaan Güreşçi

Post Prodüksiyon: Imaj

Müzik: Ses Sanayii

Exit mobile version