artwork

Boyner öğrencilerle ortak bir proje gerçekleştirdi

4 yıl önce

0

Gerçekleştirilen proje kapsamında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencileri, Boyner için özel hediye kutuları tasarladı.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü öğrencileri, hayal, umut, coşku, mutluluk ve paylaşma gibi kavramlardan yola çıkarak tasarladıkları hediye kutuları ile yeni yıl hediye alışverişine ayrı bir anlam kattı. 2019 yılının son günlerinde Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de müşterilerle buluşan özel tasarım hediye kutuları sene boyunca Boyner müşterileri ile buluşmaya devam edecek.

Bu anlamlı projede bulunan herkese teşekkür eden Boyner Büyük Mağazacılık Kurumsal İletişim Müdürü Oya Uzun, ““Boyner olarak, hediye alışverişinde en popüler destinasyonlar arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Hediye alışverişindeki bu etkimizi sosyal sorumluluk bakış açısıyla birleştirmek, müşterilerimizi de dahil ederek hediye alışverişini gençlere ve sanata destek vermek için bir fırsata dönüştürmek istedik. Yeni hediye kutularımız, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nün birbirinden yetenekli 5 öğrencisi tarafından tasarlandı. Özel tasarım desenlerin hayat verdiği hediye kutuları aracılığıyla hem genç tasarımcılarımızın eserlerini tüm Türkiye ile buluşturuyor hem de buradan elde edilecek gelirle üniversiteye ve öğrencilerin eğitim hayatına bir nebze de olsa katkı sağlıyoruz. Hediye kutularını satın alarak, bu anlamlı projenin bir parçası olan, sanata ve gençlere destek veren herkese çok teşekkür ederiz. ‘Hayal’, ‘umut’, ‘coşku’, ‘mutluluk’, ‘paylaşma’ gibi duyguları anlatan bu özel hediye kutularının, hayallerinin peşinde koşan herkese umut vermesini dileriz. Önümüzdeki dönemde de farklı projelerle genç sanatçılara destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Proje kapsamında tasarlanan hediye kutuları, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarım Bölümü’nden Aygen İncel, Gülbeste Tulu, Kadir Çıtak, Tunahan Gökçe ve Alican Zırhlıoğlu tarafından tasarlandı.

 

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...