Boyner Büyük Mağazacılık, Morhipo ve Boyner Holding’in iletişim çalışmaları GoodWorks’e emanet

Türkiye’nin lider perakende zinciri Boyner Büyük Mağazacılık, her şeyin değil stilin adresi morhipo.com ve Boyner Holding, iletişim çalışmalarını 1 Ocak 2021 itibariyle GoodWorks’e emanet etti.

Kazandırdığı “ilk”lerle perakendeye her zaman yön veren Boyner Büyük Mağazacılık,   “All-Line” olarak adlandırdığı stratejisi doğrultusunda fiziksel ve dijital tüm kanallarında zengin ve farklı müşteri deneyimini hedefliyor. Boyner Büyük Mağazacılık’ın “pure online” oyuncusu morhipo.com ise moda ve stilin adresi olarak sektörde öne çıkıyor.

GoodWorksBoyner Büyük Mağazacılık, Morhipo ve Boyner Holding’e stratejik iletişim danışmanlığı, kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi alanlarında hizmet verecek.

GoodWorks’ün portföyünde Anadolu Sağlık Merkezi, Aktifbank, BNP Paribas Cardif, Canon, Glohe Group, Gürmen Group (RAMSEY ve KİP), İELEV ve İELEV Eğitim Kurumları, Porçöz, Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, Simit Sarayı, Spectrum Brands (Remington, Russell Hobbs), Vorwerk, Warner Media, World Medicine gibi markalar bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.