Site icon Campaign Türkiye

Bosch “mükemmel uyuma” dikkat çekiyor

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla yaşamı kolaylaştıran Bosch Ev Aletleri’nin yeni bulaşık makinesi reklam filminde mükemmel uyum başrolde! Yeni nesil Bosch bulaşık makineleri, teknolojisiyle evdeki uyumun bir parçası oluyor.

Bosch Ev Aletleri, “Böyle Anlar Sadece Bosch’la Yaşanır” temalı reklam filmi serisiyle akıllı teknolojilerini ekranlara taşımaya devam ediyor. Leyla Lydia Tuğutlu ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı son reklam filminde yeni nesil bulaşık makinelerinin evdeki uyumun bir parçası olmasına dikkat çeken marka, Home Connect uygulamasının Easy Start seçim asistanını öne çıkarıyor.

Medina Turgul DDB imzalı kampanyada, mutfaktaki muhteşem uyum dans gibi işleniyor. Her şey Şükrü Özyıldız ile Leyla Lydia Tuğutlu’nun canlandırdığı çiftin bulaşık makinesini boşaltmasıyla başlıyor. Her konuda uyumlu olan ikili, bulaşıkları boşaltmak ve tekrar yerleştirmek kadar rutin ve günlük bir işi bile, adım adım seyir zevki yüksek gösteriye dönüştürüyor. Üstelik bunun için özel bir çaba göstermiyorlar, her şey kendiliğinden gelişiyor ve bir tür doğaçlama dansa dönüşüyor.

Filmde, bir taraf dansı bırakıp telefonuna döndüğündeyse, bir an için uyumun bozulduğunu düşünüyoruz. Ancak sonra bunun da mükemmel uyumun bir parçası olduğu ortaya çıkıyor. Çünkü Home Connect uygulaması ile bulaşık makinesini başlatmak için telefona dokunmanın yeterli olduğunu görüyoruz. EasyStart Seçim Asistanı yükleme ve yıkama tercihine göre en uygun programı çiftin yerine seçiyor.

KÜNYE:

Reklamın Başlığı: Bosch Bulaşık Makinesi- Mükemmel Uyum

Reklamveren: Bosch Ev Aletleri
Reklamveren Temsilcisi:
Özlem Koçdar, Mine Soner, Gizem Gözelekli, Meltem Çimen
Reklam Ajansı:
Medina Turgul DDB
Yönetici Yaratıcı Yönetmen:
Ertuğ Tuğalan

Kreatif Direktör: Hakan Bıçakçı
Yaratıcı Ekip:
Cihan Metin Üstek, Emre Koç, Göknil Kenar
Marka Ekibi:
Elifsu Tufan, Yaprak Erel, Emel Cansu Özdemir, Gizem Berberoğlu

Yönetici Strateji Direktörü: Berkant Avcı
Stratejik Planlamacı:
 Ceyda Kılınç
Ajans Prodüktörü
: Gülengül Soytürk, Ümit Bak, Levend Çağıl, Baran Saraç, Zeynep Tanyeli

 

Exit mobile version