artwork

Booking.com Manchester taraftarlarının bölünmezliğini vurguluyor

2 hafta önce

0

Booking.com, Manchester derbisi öncesinde futbol taraftarları için iki farklı yarıya sahip bir ev inşa ediyor

Kırmızı-mavili tatil evi, cumartesi günü oynanan büyük Premier Lig karşılaşması öncesinde açıldı.Booking.com, Man United ve Man City’nin futbol sahasında kıyasıya mücadele ettiği derbi öncesinde Manchester’da bir gecelik deneyim yarattı.Yarı kırmızı, yarı mavi, tek yatak odalı bir tatil evi şeklindeki aktivasyon, iki Manchesterlı Premier Lig takımı söz konusu olduğunda aynı fikirde olmayan taraftarlar için inşa edildi.

Booking.com “bölgenin futbol taraftarlarını birleştirmeyi” ve dostça rekabetin herkesin keyif alabileceği bir şey olduğunu göstermeyi amaçladığını belirtti.

İki farklı yarıya sahip ev, Manchester’ın iki futbol stadı arasında, onlara eşit uzaklıkta, First Street’te konumlanmıştı. Futbol taraftarları, 12 Ocak Perşembe günü “önce gelen alır” esasına göre odada bir gecelik konaklama için rezervasyon hakkına sahipti.
Tamamen kırmızı ve mavi renklerle dekore edilmiş evde yarı kırmızı, yarı mavi bir yatak; tuvalet kağıtları; kupalar; minderler ve bahçe cüceleri bulunuyordu.
Booking.com Seyahatler Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Matthias Schmid şunları söyledi: “Manchesterlılar dünyayı ne zaman dolaşsa, onlara genellikle ilk sorulan şey ‘kırmızı mı yoksa mavi’ mi olduklarıdır. Futbol sevgileri onları bir araya getiriyor.
Manchester’da dünyanın başka hiçbir yerinde rakibi olmayan bir sıcaklık ve canlılık var. Görünürde bölünmenin olduğu ender durumlarda bile, her zaman altta yatan bir birlik var. Hangi tarafta olursanız olun Manchester birdir.”
Booking.com, evin daha sonra Worsley kampında kullanılmak üzere Manchester’ın İzcileri’ne bağışlanacağını söyledi.
Deneyim, Big Partnership ve Fashion Live Events ile iş birliği içinde geliştirildi.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Disney ve Visa iş birliği yapıyor

Disney’in Visa ile iş birliği, kart sahiplerini Disney’in büyüsüne katılmaya...

Merkeziyetsiz Metaverse Deneyim Alanı: Otokoç Metazone

Türkiye’nin en büyük merkeziyetsiz Metaverse deneyim alanı Otokoç Metazone yeni...

Toyota CEO’su görevi bırakıyor

Toyota Motor Corp. Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Akio Toyoda’nın...