BonusFlaş, 1 yılda 2.5 milyon kullanıcıya ulaştı

Bonus’un, BonusFlaş uygulaması 1. yılını kutluyor ve uygulama bu süre içerisinde 2,5 milyon kişi tarafından indirildi.

Toplamda 1,2 milyon aktif kullanıcıya ulaşan BonusFlaş’ın 1 yılda gerçekleştirdiği 4.000 kampanyaya 5,8 milyon katılım oldu. Marka işbirlikleriyle ayda ortalama 500 fırsat sunan BonusFlaş’ın toplam görüntülenme sayısı 392 milyon olurken uygulama üzerinden 1,2 milyon finansal işlem gerçekleşti.

2017 sonunda hedef indirme sayısı 4 milyon olan BonusFlaş’ın kullanıcıları aylık toplam harcama, tek işlem, ekstre veya en çok harcama yaptıkları sektörler için kendilerine özel bir tutar belirleyerek o tutara ulaştıklarında bilgilendiriliyor ve harcamalarını kontrol altına alabiliyorlar.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Ödeme Sistemleri Dijital Pazarlama ve Ticari Kartlar Genel Müdür Yardımcısı Çağrı Süzer, “Müşterilerimizin BonusFlaş’a gösterdiği ilgiden büyük mutluluk duyuyoruz. ‘1 yılda 1 milyon kullanıcı’ hedefiyle yola çıktığımız BonusFlaş’ın, 2.5 milyon kişi tarafından indirilmesi bu ilginin en somut göstergesi. Bu sayıda indirmenin, bir bankacılık uygulaması açısından çok büyük bir başarı olduğunu düşünüyoruz” diyerek görüşlerini dile getirdi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.