BNP Paribas Cardif emekliliği şarkılarla anlatıyor

BNP Paribas Cardif Emeklilik, “Yeni Nesil Emeklilik” konseptinde hazırladığı reklam kampanyasında müşterilerini yeni bir hizmet anlayışı ile tanıştırmayı amaçlıyor.

Bu hizmet anlayışını tanıtan reklam filminde şu soru soruluyor: Sizce BNP Paribas Cardif Emeklilik’in şarkısı nasıl olmalı? Sonrasında müşteriler orkestranın önünde vokal oluyor ve gönüllerinde yatan emekliliği gönüllerince şarkı söylerek anlatıyorlar.

“Yeni Nesil Emeklilik” reklam kampanyası, 25 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında yazılı, görsel ve işitsel mecralarda yayımlanacak. Dijital kanallardaki kampanya ise 15 Mayıs tarihine kadar sürecek.

BNP Paribas Cardif Türkiye Genel Müdürü Cemal Kişmir konuya ilişkin olarak “BNP Paribas Cardif Emeklilik olarak, müşterilerimize, alışılagelmiş sigortacılık anlayışı yerine, geleceğin dünyasına uyumlu, yenilikçi, proaktif ve esnek bir hizmet yaklaşımı sunuyoruz. ‘Yeni Nesil Emeklilik’ konsepti, şirketimizin değerleri ve pazarlama yaklaşımıyla bire bir örtüşüyor. Herkese standart ürün ve hizmetlerin sunulduğu bir yaklaşım yerine bireylerin farklı yaşam tarzlarını, beklentilerini ve ihtiyaçlarını anlayan ve buna göre çözümler sunan bir vizyonumuz var. Biz buna yeni nesil emeklilik diyoruz” şeklinde konuştu.

Künye

Reklam Ajansı: Dudu/TBWA Group

Prodüksiyon Şirketi: Atlantik Film

Yönetmen: Can Evrenol

Post Prodüksiyon: Atlantik Film

Müzik: Emre Irmak – Jingle Jackson

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.