artwork

BNI Türkiye’nin iletişim ajansı TimePR oldu

7 yıl önce

0

İş ağı organizasyonu BNI (Business Network International), Türkiye’deki iletişim faaliyetlerini yönetecek iş ortağını belirledi. BNI Türkiye’nin bundan sonraki tüm iletişim ve halkla ilişkiler faaliyetleri yenilikçi çalışmaları ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken TimePR tarafından yönetilecek.

İşletme sahiplerinin ve mesleğinde uzman profesyonellerin Türkiye’de ve tüm dünyada işini büyütmek için iş ağı oluşturabilmesine olanak sağlayan bir organizasyon olan BNI’nın 70 üzerinde ülkede 200 bini aşkın üyesi bulunuyor. Etkili bir iş geliştirme yöntemi olan referansla iş yönlendirme sistemini üyelerinin günlük iş yaşantısına taşıyan BNI, felsefesinin odağına yalnızca işi koyuyor.

Business Networking’in babası olarak bilinen Dr. Ivan Misner tarafından 1985 yılında ABD’de kurulan ve bugün tüm dünyada 7 bin 500’den fazla aktif çalışma grubu ile faaliyetlerini yürüten BNI; düzenli olarak üyelerine yönelik düzenlediği ücretsiz eğitimlerle iş sahiplerinin ve profesyonellerin kişisel gelişimlerini destekliyor. Her sektörden tek bir temsilcinin yer aldığı gruplarla toplantılarını haftalık olarak organize eden BNI, aynı grup içindeki rekabeti ortadan kaldırarak, üyelerinin işini geliştirmelerine katkı sunuyor.

2015 yılında dünya genelinde yaptığı 7,7 milyon adet iş yönlendirmesiyle üyelerine 9,3 milyar doları aşan bir iş hacmi sağlayan BNI, Türkiye’de ülke direktörü Ayşe Aslan’ın girişimi ile 2012 yılında kuruldu. İlk yılında “dünyadaki en hızlı büyüyen ülke” unvanına sahip olan BNI Türkiye, şimdiye kadar yarattığı 50 bin üzerinde iş yönlendirmesi ve 285 milyon TL değerinde iş hacmiyle, global arenada hızla yükseliyor.

Düzenlediği toplantılarda şimdiye kadar yaklaşık 10 bin işletme sahibini ağırlayan BNI Türkiye’nin yeni iletişim ajansı TIME Public Relations [TimePR], ülkemizin halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı alanındaki en köklü şirketleri arasında yer alıyor. Sektöründeki 10. yılını kutlayan TimePR, yenilikçi ve yaratıcı çalışma biçimiyle dikkat çekiyor.

2007 yılından bu yana birçok kurum ve marka ile ortak başarı öyküleri yazan, alanında uzman ve deneyimli danışmanlarıyla müşterilerinin stratejik iletişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten TimePR, dünya standartlarında bir halkla ilişkiler anlayışını temsil ediyor. Global literatürü tarayan, trendleri takip eden; yeni fikir, yaklaşım ve çözümler üreten ajans; temsil ettiği kurumlar için rekabet avantajı sağlayarak itibar yönetimini tüm süreçlere taşıyor.

Senin için
Tümünü göster
Happy People Project ve Reckitt iş birliği

Happy People Project, Reckitt’in Türkiye’deki tüm hijyen markalarına hizmet vermeye...