BMX şampiyonu kahvaltılık gevrek markası için “yarıştı”

ABD’li şirket Kellogg’s tarafından üretilen kahvaltılık gevrek markası Nutri-Grain, yeni reklam kampanyasında BMX şampiyonu Caroline Buchanan’ı kahvaltılık gevreklerin ve kahvaltının engelleri arasında yarışıyor.

Wunderman Thompson tarafından Avustralya’da yaratılan Nutri-Grain reklamı,nda sekiz kez dünya BMX şampiyonu olan Caroline Buchanan ve Avustralyalı Pro freestyler BMX sürücüsü Rhys Kember yer alıyor. Reklamda, Buchanan ve Rhys Kember’in tuğla büyüklüğünde tahıl parçaları ve birkaç dev muz arasında yarışına tanık oluyoruz.

Üç katlı tahıl kutusu da dahil olmak üzere reklamdaki sahne, yapım şirleti Airbag’in görsel efektler tercih etmeyip hepsinin dekor olarak tasarlanmasıyla gerçek bir hal almakta.

Ajans, kampanyanın ‘durdurulamaz’ temasını Buchanan’ın kararlılığıyla ilişkilendiriyor. Buchanan, kariyerinde evini orman yangınında kaybetmiş, bunun yanında 12 ameliyat ve 20 aylık rehabilitasyon gerektiren bir arazi kazasını geçirmiştir. Buchanan her şeye rağmen inancını ve hırsını kaybetmeyip başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Buchanan bu yaz Tokyo oyunlarında da yarışacak. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.