Bloomberg Media, yeni Avrupa satış müdürünü belirledi

Bloomberg Media Group, Avrupa satış müdürü olarak Hearst Digital Media’nın eski küresel başkan yardımcısı Duncan Chater’ı işe aldı.

Geçen sonbaharda 19 yıl sonra Hearst’tan yeniden yapılanma sırasında ayrılan Chater, 24 Şubat’ta Bloomberg’de başlayacağı görevi için Londra’da olacak. Chater, markanın Küresel reklam ve pazarlama müdürü Stephen Colvin’e bağlı olarak, gelir elde etmede, kıdemli Avrupalı ​​yöneticilerle yakın çalışacak.

Hearst’ta Chater en son dijital dönüşüm, gelir artışı, operasyonlar, pazarlama ve araştırmadan sorumluydu. 2000 yılında Esquire’de reklam yöneticisi olarak şirkete başladı. Bloomberg Media ayrıca Atlantic’in AtlanticLive iş geliştirme genel müdürü Patrick Garrigan’ı Bloomberg Live’ın küresel başkanı olarak işe aldı. 2 Mart’ta markaya katılacak Garrigan, bundan böyle New York’ta olacak ve Colvin’e rapor verecek.

Colvin şunları söyledi: “Patrick ve Duncan, Bloomberg Media’nın girişimcilik ve yenilik ruhunu paylaşan iki dinamik birey. Ekibimiz için heyecan verici bir zamanda geliyorlar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.