artwork

Black Box, Volkswagen Arena oldu

9 sene önce

0

Bob Dylan, Travis konserleriyle hizmet vermeye başlayan ve 26’ncı Kristal Elma Yaratıcılık Festivali‘nin kapanış partisine de ev sahipliği yapan Black Box İstanbul‘un isim sponsorluğunu Volkswagen üstlendi. Maslak’ta UNIQ İstanbul Kompleksi‘nde yer alan merkez, Volkswagen Arena adıyla konuklarını ağırlayacak.

Pozitif tarafından yönetilen ve işletilen Volkswagen Arena’nın sponsorluk anlaşmasıyla ilgili açıklama yapan Volkswagen Binek Araç Genel Müdürü Vedat Uygun, “Volkswagen, toplumsal hayata sadece otomobillerle değil, kültür ve sanat etkinliklerine destek olarak da katkı sağlamayı ilke edindi. Volkswagen Arena bunun en yeni kanıtını oluşturuyor. Volkswagen Arena’ya isim sponsoru olmamızın yanı sıra Türkiye’de müziğin ve performans sanatlarının gelişimine destek vermeye de devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

 

Pozitif CEO’su Cem Yegül ise “Kuruluşumuzun 25. yılında kapılarını açan Volkswagen Arena bizim için değerli ve Volkswagen gibi küresel bir markanın sponsorumuz olmasından gurur ve mutluluk duyuyoruz. Volkswagen’in de desteğiyle Volkswagen Arena, dünya çapında bir canlı müzik ve performans merkezi olacak” dedi. Toplamda 5 bin 800 kişiyi ağırlayabilen,  4 bin 700 kişiye oturmalı düzende ev sahipliği yapabilen Arena’da, Volkswagen’in çevre dostu ve ileri teknolojilerinin sergileneceği alanlar da yer alacak.

 

 

Senin için
Tümünü göster
P&G Türkiye’den Umut Evi, Spor Okulu ve Destek Merkezi

P&G Türkiye, Umut Hareketi’ni Umut Evi projesi, Spor Okulu ve...

IKEA’dan yeni yıla özel seçenekler

IKEA, Yeni Yıl için Zengin Hediyeler ve Dekorasyon Seçenekleri Sunuyor...