BKM Express yeni reklam kampanyası ile eğlendiriyor

BKM Express yeni reklam kampanyası “Bu ne bu?” yu yayınladı.

Kendini “Türkiye’nin Dijital Cüzdanı” olarak konumlayan marka, Migros ve Macrocenter mağazalarında cüzdan taşımadan cep telefonuyla ödeme yapılmasını sağlayan özelliğini yeni reklamında eğlenceli bir üslupla anlatıyor.

BKM Express, Migros iş birliğiyle nisan ayında hayata geçirdiği, market alışverişinde cep telefonuyla ödeme kolaylığını şimdi de dijital reklam filmiyle anlatıyor. Hazırlanan filmde ödemenin BKM Express ile yapıldığını gören herkes BKM Express’i merak ediyor, bu yeniliğe şaşıran herkes “Bu ne bu?” diye soruyor, akıllardaki soru işaretleri de dans ve müzik eşliğinde gideriliyor. BKM Express uygulaması sayesinde müşterilerin yanlarında çanta ve cüzdan taşımaksızın, cep telefonlarıyla kolayca ödeme yapabilmesi vurgulanıyor.

75 TL’lik alışverişe 10 TL Money hediye

Reklam filminde, BKM Express kullanıcılarına ek bir fayda sağlayan, 23 Aralık tarihine kadar tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında Money Club Kart ile 75 TL ve üzeri alışveriş ödemelerinde 10 Money kazanıldığı bilgisi de veriliyor.

Künye:

Reklamveren: BKM Express
Reklamveren Yetkilisi: Serkan Yazıcıoğlu, Emirhan Çelikbilek, Elif Soydan
Reklam Ajansı: Manajans/JWT
CCO: Tuğbay Bilbay
Kreatif Direktör: Kaan Ertüz
Yaratıcı Grup: Köksal Karabulut, Batın Küçükdoğan, Cengiz Önal
Müşteri İlişkileri: Fulya Özarı, Simge Kızıltan, Birgül Peker
Strateji: Berkant Avcı
Prodüksiyon: Ahmet Bayık, Elif Mermer
Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz Film
Yönetmen: Burcu Matur

Bankalararası Kart Merkezi (BKM), temassız ödemelerin faydalarını anlatmak için kendi efsanesini yaratmış gerçek iş yerlerinin özgün hikâyelerini yeni dijital kampanyasına taşıdı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.