Biz Atatürk’ün yolundan hiç şaşmadık

Samsung Electronics Türkiye bu kez Milli Mücadele’nin başlangıcını simgeleyen 19 Mayıs 1919’un yüzüncü yılını duygu yüklü bir video ile kutladı.

Türk gençliğinin Atatürk’e “Sen Bizi Tanısan Çok Severdin” diye seslenmesiyle başlayan video, 100 yıl sonra da bugün Türk gençliğinin onun izinden yürüdüğü mesajını veriyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlatmak üzere Samsun’a çıktığı 19 Mayıs 1919’un 100. yılını, günümüzün gençliğinin ağzından Atatürk’ün yolundan yürüdüklerini ve mirasına sahip çıktıklarını anlatarak kutluyor.

“Zeki, çevik ve ahlaklı olalım istedin ya

Tam da öyle olduk işte

Gözlerimiz hep ileride

Açtığın yolda, gösterdiğin hedefte” dizelerinin yer aldığı şiir, 100 yıl sonra Türkiye’de gençlerin Atatürk’ün idealine bağlı oldukları ve aynı ilkeler doğrultusunda geleceği kurmaya kararlı oldukları anlatılıyor.

Konu ile ilgili konuşan, Samsung Electronics Türkiye Kurumsal Marka ve Pazaramadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barış Gökpınar şöyle konuştu: “Bu kez ürünlerimizi tanıtan, Samsung’un ruhunu dile getiren bir reklam filmi değil, 2019 yılının taşıdığı bu özel anlamı vurgulayan, 100 yıl geçse bile Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün düşüncelerinin yaşadığını anlatan bir film yaptık. Çünkü Samsung, ürün ve hizmetlerinden ibaret değil. Türkiye’nin bir parçası, Türkiye’nin geleceğinde rol almayı ilke edinen bir kurumsal yurttaş. Filmimiz yapım amacını yerine getirir, izleyiciler tarafından kucaklanırsa ne mutlu bize.”

Künye

Reklamveren: Samsung Electronics Turkiye

Reklam Ajansı: Cheil Worldwide Turkey

Yapım Şirketi: FilmUni

Yapımcı: Musa Sümeli & Mustafa Sümeli

Yönetmen: Derhan & Irmak

Müzisyen: Özdemir

Seslendirme: Aras Bulut İynemli

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.