Bir Dost: “Mutlu olmak için sevgili şart değil”

Elektronik market zinciri Media Markt’ın, Sevgililer Günü reklam kampanyası dijitalde yerini aldı. Ekim ayından bu yana Emre Karayel’in Bir Dost karakteriyle yer aldığı reklam filmlerinin bu seferki sürpriz konuğu ise aşkları ve evlilikleriyle ünlü sanatçı Gönül Yazar. “Mutlu olmak için sevgili şart değil, sevgilisi olmayanlar için de kaçırılmaz teklifler Media Markt’ta” diyen filmin yönetmeni ise Ezel Akay oldu.

Media Markt’ın, tüketicileri “Bir Dost”u olarak gören, her zaman onların iyiliğini isteyen ve elektronik alışverişinde en doğru seçimi yapmaları için onları uyaran karakteri, Sevgililer Günü’nü yalnız geçireceklere mutlu olmanın tek yolunun çift olmaktan geçmediğini farklı öneriler ile anlatıyor.

Kulisinde “Sevgililer Günü’nde de sevgilisiz kalınır mı?” diyerek serzenişlerde bulunan Gönül Yazar’ın sürpriz bir şekilde karşısına çıkan Bir Dost, Sevgililer Günü’nde Media Markt’tan kendine alabileceği  birbirinden farklı ve düşük fiyatlı ürünlerle yalnızlığın tadını doyasıya çıkarabileceği tüyoları veriyor.

Saatchi & Saatchi İstanbul imzalı reklam filminin çekimleri, 150 kişilik ekiple 2 günde tamamlandı.  Film, dijitalde yayına girerken, 6 Şubat itibariyle de televizyon ve radyo mecralarında yerini alacak.

Künye

Reklamveren: Media Markt Türkiye
Reklamveren Yetkilileri: Nurçin Koçoğlu, Çağanur Atay Uçtu, Volkan Çevik
Reklam Ajansı: Saatchi & Saatchi İstanbul
Kreatif Direktör: Tarkan Barlas
Yaratıcı Ekip: Zeynep Yalçınkaya (Reklam Yazarı), Sedef Karakaş (Sanat Yönetmeni)
Müşteri İlişkileri Ekibi: Mehmet Kaptan (Müşteri Direktörü), Bahar Dikmen (Müşteri Süpervizörü)
Ajans Prodüktörleri: Arzu Köksal, Turgay Güven
Yönetmen: Ezel Akay
Yapım Şirketi: Contact Film Works
Medya Ajansı: Carat
Dijital İletişim Ajansı: Wanda Digital

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.