artwork

Bilyoner.com – Anadolu Efes sponsorluk anlaşması 1 yıl uzatıldı

2 yıl önce

0

Anadolu Efes Kulübü ile Bilyoner arasındaki sponsorluk anlaşması bir yıl uzatıldı

TSYD Levent Tesisleri’nde düzenlenen imza töreninde Anadolu Efes Kulübü Asbaşkanı Ahmet Boyacıoğlu, Bilyoner CEO’su Sencer Kutluğ ile lacivert-beyazlı takımın oyuncuları Doğuş Balbay ve Vasilije Micic açıklamalarda bulundu.

Ahmet Boyacıoğlu, yaptığı açıklamada, Bilyoner’in Anadolu Efes’e şans getirdiğine inanıyoruz. Bilyoner ile iş birliği yaptığımız 2019 yılından bu yana sayısız kupa kazandık ve üst üste iki THY Avrupa Ligi şampiyonluğu kazanan ilk Türk takımı olduk. Bundan sonraki süreçte, iş birliğimizi daha da güçlendirecek, iletişim çalışmalarımızı çok daha kapsamlı hale getirecek ve iş birliğimize yeni katmanlar ekleyeceğiz. Bu anlaşmanın spora yatırım yapmayı planlayan diğer markalara ilham verdiğine de inanıyoruz. Bilyoner ailesine ve bu anlaşmada emeği geçen tüm kulüp çalışanlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini
kullandı.

Bilyoner olarak Türk sporunun gelişmesi için gerekli kaynağın sağlanmasına aracılık etmekten büyük gurur duyduklarını dile getiren Sencer Kutluğ, “sponsorluğumuzun başladığı 2019-2020 sezonundan itibaren hem Basketbol Süper Ligi şampiyonluğunda hem de üst üste iki yıl THY Avrupa Ligi şampiyonluğunda ve son olarak Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda Anadolu Efes’in formasının sırtında yer aldık. Anadolu Efes’in kazandığı başarılar, ne kadar doğru bir iş birliğine imza attığımızı da bizlere göstermektedir. Bu sezon kulübümüzün Avrupa’da üst üste üçüncü kez şampiyon olacağına inanıyoruz.” Diye konuştu.