artwork

Bilgi Üniversitesi’nde e-ticaret sertifika programı düzenleniyor

12 yıl önce

0

İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgi Eğitim bünyesinde düzenlenen; Prof. Dr. Şule Işınsu Özmen ve e-ticaret danışmanı Ahmet Kırtok tarafından, e-ticaret konusuyla farklı amaçlar için ilgilenen geniş bir kesime hitap edecek şekilde tasarlanan “E- Ticaret Sertifika Programı” 12 Mayıs’ta başlıyor.

Program, sektörü ve e-ticaret sistemini anlamak, iş yapmak veya çalışmak isteyenlere ihtiyaçları olan bilgi ile donatmayı amaçlıyor. Eğitim programı, e-ticaret konusuyla kesişen tüm konuları ana hatlarıyla içeriyor. Programda e-ticaret modellerinden, altyapısına ve web sitesi özellikleri ve hizmet kalitesine, tedarik zinciri, depo ve stok yönetiminden internet trafiği yönetimi ve analitiklerine, performans pazarlamadan medya planlama ve ölçümlemeye, djital pazarlamadan sosyal CRM’e ve online ticarette dikkat edilmesi gereken temel hukuk kurallarına kadar e-ticaret konularıyla örtüşen konularda temel bilgiler aktarılacak.

Dersler salı ve perşembe akşamları saat 19.00-21.30 arası cumartesi günleri ise 10.00-12.00/ 13.00-17.00 arasında haftada toplam 10 saat yapılacak. Programın ücreti ise 2500 lira olarak belirlendi.

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...