Beymen’den renkli Bemoji dünyası

Beymen yeni ve renkli aplikasyonu Beymen Bemoji’yi tanıttı.

İngiliz illüstratör Kate Philipson tarafından; Beymen dünyası, moda ve trendlerden ilham alınarak tasarlanan uygulama, 300 farklı emojiden oluşuyor. Kampanya videosu için Rafineri ile çalışan markaya özel grafik tasarım dilinde hazırlanan ve dönemsel olarak güncellenecek olan Bemoji’ler moda, duygular, lifestyle, doğa ve tipografi gibi farklı kategorilerden illüstrasyonlar içeriyor.

Apple Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilen uygulama ilki yılbaşında olmak üzere, zaman zaman güncellemeler de sunacak.

Beymen’in Marka ve İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Elif Tellaloğlu, “Moda dünyası içinde bulunduğu çağın dinamiklerine göre kendini sürekli yeniliyor. Günümüzün global iletişim dili emojiler, artık günlük iletişimimizin vazgeçilmezi. Duygu ve düşüncelerimizi kelimelere dökmek yerine emojiler ile anlatmayı tercih ediyoruz. Emojiler günlük hayatımızın içine bu kadar girmişken moda dünyası da bu trende kayıtsız kalmadı. Beymen olarak biz de gençleşen marka yüzümüzü anlatırken kendimizi ifade etmek için bu trendi sahiplenmek ve Türkiye’de kendi markasına özel bir emoji seti tasarlayan ilk moda markası olmak istedik.” açıklamasında bulundu.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.