Site icon Campaign Türkiye

Betsey Chung, Campaign Global Agency of The Year Ödülleri Jürisinde

Campaign’in kendine has Campaign Global Agency of The Year Ödülleri’nde bu yıl, küresel kıdemli pazarlama şefi Betsey Chung, jüri olarak yer aldı. 

Campaign’in Global Agency of The Year ödül jürisinin lideri, dünya çapında deneyimli bir pazarlama şefi olan Betsey Chung olacak.

Küresel markalarda çeşitli üst düzey pazarlama ve finans rollerinde bulunan deneyimli ismin geçmişinde TD Bank Group, BMO, Aviva ve American Express yer alıyor.

Chung, Campaign’in Global Agency of The Year ödüllerini farklı kılan şeyin, ödüllerin “pazarlama sanatını ve bilimini kapsaması” ve küresel ağlardan bireysel mağazalara kadar pek çok önemli kategoride (birey, ekip ve müşteri dahil) büyük ve küçükleri tanıması olduğunu söylüyor. 

Chung, Campaign’e geçen yılın ödüllerinde jüri üyeliği yapmaktan bu yıl jüri başkanlığına geçmeyi seçmesinin temel nedeninin bu olduğunu söylüyor. Yeminli mali müşavir olarak kalifiye olan Chung, kariyerine KPMG’de denetçi ve vergi danışmanı olarak başladı, ardından bir yönetici stratejisi danışmanı haline geldi ve Credit Suisse, British Telecom dahil olmak üzere Birleşik Krallık ve Avrupa’daki KPMG müşterileri için pazarlama ve e-ticaret stratejileri geliştirdi.

Chung, “her zaman pazarlama, dijital ve finans arasındaki kesişme noktasında faaliyet gösterdim ve değişken zamanlarda hikaye anlatımının her zamankinden daha önemli olduğunu öğrendim ” diyor.

2023 ödülleri için kazananlar, 13 Haziran’da Londra’daki Carlton Tower Jumeirah’da yapılacak ilk canlı törenle açıklanacak; Promenade de la Croisette’e giderken Cannes Lions öncesi ısınmak için ideal zamanlama. Etkinlik, 2023 kazananlarının açıklanması öncesinde, networking ve kutlama ile birlikte, jüri üyelerini ve dünyanın en iyi ajanslarını bir araya getirecek.

Exit mobile version