artwork

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın yeni sponsoru United Payment

3 hafta önce

0

Geçtiğimiz sezon Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın şort sponsoru olan United Payment, 2023-2024 sezonu boyunca takımın isim ve forma göğüs sponsoru olacak. Beşiktaş JK ile United Payment arasında yapılan anlaşma kapsamında takımın resmi adı 2023-2024 sezonunda “Beşiktaş United Payment Kadın Futbol Takımı” adıyla çıkacak ve göğsünde United Payment logosunun yer aldığı formayla mücadele edecek.

İş birliğine ilişkin açıklamasında Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, “Amatör branşları çok daha geniş çevrelere ulaştırma hedefimiz, altyapı ve öz kaynak odaklı yeni spor ekonomisi stratejimiz ve sporun sadece futbol ve futbolun da sadece erkek oyunu olmadığı gerçeği bizi harekete geçiren diğer önemli unsurlardır. 120 yıllık köklü tarihimiz, bu vurguladığım ilkelerin hayata geçme örnekleriyle doludur. United Payment ile gerçekleştirdiğimiz sponsorluk anlaşmasında, bu bahsettiğim tüm konularda artı değer yaratacak olmamız bizi ayrıca mutlu ediyor. Özel olarak ise kadınların hem hayatın tüm alanlarında hem de tüm spor branşlarında erkeklerle omuz omuza var olmaları, Beşiktaş JK olarak en önemli hedeflerimizden birisidir.” dedi.

United Payment CEO’su İlker Sözdinler ise: “Şirket olarak, çalışanlarımız, sektörümüz ve toplumumuz için örnek olacak uygulamaları hayata geçirmek her zaman önceliğimiz oldu. Toplumda cinsiyet eşitliğini destekliyor, Türk ekonomisi ve tüm iş sektörlerindeki kadın çalışan ve yönetici sayısının artmasını arzuluyoruz. Finansal verilere göre ülkemizde erkeklerin yüzde 83’ü bir banka hesabına sahipken, kadınların yalnızca yüzde 53’ünün bir banka hesabı olduğunu görüyoruz ve bu oranla ne yazık ki Avrupa sıralamasında sonlarda yer alıyoruz. Bu anlamda kadınların finansal özgürlük ve erişime ulaşmaları için elimizden geleni yapmayı, buradaki potansiyeli ortaya çıkarmayı ve onları görünür kılmayı kendimize görev edindik.” Şeklinde açıklamada bulundu.

Senin için
Tümünü göster
PSV ve Philips sponsorluk anlaşması Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi

Sponsorluk anlaşması, Guiness Rekorlar Kitabı’na girdi....

KFC Türkiye, Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nin İsim Sponsoru Oldu

Kadınlar Voleyboluna yeni sponsor...

Mackolik Hull City’nin canlı sonuçlar partnerliğini üstlenecek

Mackolik, Türk iş insanı Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’nin...