Berkay Özay, MullenLowe İstanbul bünyesine katıldı

MullenLowe Istanbul yeni seneye yeni bir yaratıcı liderle başladı. Berkay Özay, MullenLowe İstanbul bünyesine Executive Creative Director olarak katıldı.

MullenLowe İstanbul’dan ayrılarak Come to Movida ajansına geçen Executive Creative Director Emrah Akay’ın yerine Medina Turgul DDB’de reklam yazarı ve TBWA’de son dört yıldır yaratıcı grup başkanı olarak görev alan Berkay Özay geçti.

Kariyerindeki bu değişiklikle ilgili olarak Berkay Özay; “Ela ile yaptığımız konuşmalarda reklamcılığın dünyada ve Türkiye’de bir kez daha değiştiği ve dijitalle konvansiyonel arasındaki sınırların yok olduğu bu dönemde ajansın geleceğine dair ortak hedeflere ve aynı yönetim anlayışına sahip olduğumuzu gördük. Bu da beni çok heyecanlandırdı” dedi.

MullenLowe İstanbul Başkanı Ela Gokkan Savcı ise Özay’ın MullenLowe’a katılmasıyla ilgili şunları söyledi: “Berkay başarılı işleri, ödülleri ve takdir edilen kişiliğiyle uzun yıllardır beğenerek takip ettiğimiz bir yaratıcı direktör. Şanslıyız ki kendisiyle en doğru zamanda bir araya geldik. Hızla değişen dünyada Berkay, reklamcılığa bakışı, geçmiş tecrübeleri ve enerjisiyle ajansımıza çok kısa sürede adapte oldu. Ajansımıza katılalı henüz birkaç hafta olmasına rağmen sanki yıllardır aramızdaymış gibi uyum içinde çalışmaya başladık.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.