artwork

#BenceSinemia sosyal medya yarışması başladı

6 sene önce

0

Yılın Ödülü: Sinemia’dan bir yıllık sınırsız sinema bileti

Özel sinema kulübü Sinemia, düzenlediği sosyal medya yarışması ile bir yıllık Premium Üyelik hediye ediyor. 1 Aralık Perşembe gününe kadar sürecek yarışmaya katılmak için, bir video çekerek Sinemia’nın nasıl kullanıldığını ya da Sinemia üyesi olduğunda neler yapacağını anlatmak, sonra da videoyu Sinemia’nın sosyal medya hesaplarında #BenceSinemia etiketiyle paylaşmak yeterli.

Kazananlar Sinemia Premium üyeliği ile bir yıl boyunca Türkiye’deki tüm sinema salonlarında istedikleri tüm filmlere hiçbir ücret ödemeden gidebilecek, üyelikleri boyunca gala ve ön gösterimlere ayrıcalıklı katılma şansı yakalayacak. Türkiye’nin 81 ilindeki tüm sinema salonlarında, istedikleri tüm filmleri hiçbir ücret ödemeden izleyebilecek.

Sinemia Premium üyeliği kazanmak için yapılması gerekenler çok basit. Öncelikle Sinemia’nın Instagram, Facebook ve Twitter hesapları takibe alınıyor. Sonrasında bir video çekerek, Sinemia’nın nasıl kullanıldığını anlatmak ya da Sinemia üyesi olduğunda neler yapacağını göstermek ve bu videoyu #BenceSinemia etiketiyle, üç hesaptan herhangi birinde paylaşmak yeterli oluyor. Katılımcılar ne kadar çok video yüklerse, şansları o kadar yükseliyor. Ayrıca videoların herkese açık şekilde paylaşılması, yani kullanıcının profilinde gizlilik ayarlarının açık olması gerekiyor.

Sinemia Premium nedir?

Sinemia Premium üyeleri belli bir aylık ücret karşılığında Türkiye’nin 81 ilindeki tüm salonlarda, her gün, her film ve her seansta sınırsız sinemaya gitme imkanı elde ediyor. Üyelik başvurusunda bulunan sinemaseverlere, Sinemia’ya özel banka kartı gönderiliyor. Üyeler diledikleri sinema salonunda Sinemia mobil uygulamasından girecekleri salonu seçiyorlar ve Sinemia kartlarını herhangi bir banka kartı gibi kullanarak, ek bir ücret ödemeden gişeden biletlerini alıyorlar. Sinemia Premium üyeliği, 2D, 3D, IMAX, MPX, Dolby Atmos, 4DX ve hatta D-BOX, Açık Hava Sinemaları ve VIP Salonlarda geçerli oluyor. Üyeler aynı zamanda gala ve ön gösterimlere katılma şansı yakalıyor. Ayrıcalıklar sinemayla sınırlı değil Sinemia Premium üyeleri sadece sinemada değil, diğer alışverişlerinde de pek çok ayrıcalığın tadını çıkarıyorlar. Şehrin en gözde mekanlarında 400’den fazla restoran, kafe ve şarküteride indirimlerden yararlanabiliyorlar. #BenceSinemia yarışmasının kazananları, Premium üyeliklerinin sürdüğü bir yıl boyunca tüm bu imkanlardan faydalanabilecekler. Kampanyanın katılım koşullarına link üzerinden ulaşabilirsiniz. https://www.sinemia.com/1-yillik-bedava-sinemia-katilim-kosullari

Senin için
Tümünü göster
Oy ve Ötesi 100 bin gönüllü ile seçim günü sandıkların…

Oy ve Ötesi Derneği, 17 Mart Cuma günü, Impact Hub’da...

GroupM Türkiye etkinliği 21 Mart’ta gerçekleşecek

GroupM Türkiye Akıllı Çözümler Platformu: Belirsizlik Döneminde Değişen Tüketici Beklentileri...

‘BlackBerry’ filminden ilk fragman geldi

Ünlü akıllı telefonun yükselişi ve düşüşü hakkındaki biyografi filmi olan...