Beko yeni global kampanyasını tanıttı

Ev elektroniği markası Beko, yeni iletişim platformunu dünya genelinde tanıttı. “Offical partner of the everyday (Her gün yanınızdayız)” adlı iletişim platformu, markayı günlük yaşamın merkezine yerleştirmeyi ve tüketicilerin her gün “yanında” olmayı amaçlıyor. Beko’nun bu platform kapsamında hazırladığı iletişim çalışmaları da tüm dünyada aynı anda hayata geçirilerek, dijital ve mağaza içi iletişim de dahil olmak üzere 360 derece pazarlama iletişimiyle desteklenecek.

Beko, yeni iletişim platformunu desteklemek amacıyla Barcelona takımının Premium Partneri olarak yaptığı dört yıllık anlaşmasını da geliştirecek. Barcelona, Beko’yu ‘Official Partner of Play’ (Resmi Oyun Ortağı) olarak konumlandıracak.

Marka aynı zamanda futbol taraftarları için yeni bir reklam filmi de hazırlayarak Barcelona’nın en seçkin oyuncularından bazılarını eğlenceli futbol animasyonlarına dönüştürdü. Animasyonlar, 500 milyondan fazla TV izleyicisine sahip, 2 Nisan 2016 tarihinde oynanan, kulüp futbolunun dünya genelindeki en büyük oyunu El Clásico (FC Barcelona – Real Madrid) gibi büyük maçlar sırasında da gerçek zamanlı olarak dijital kanallarda ve sosyal medya kanallarında yer aldı.

Arçelik A.Ş. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tülin Karabük, “Beko markamız insanların yoğun gündelik hayatlarını kolaylaştıracak çözümler geliştirmek hedefiyle çalışıyor. Tüm ürünlerimizi tüketicilerimizin günlük ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlıyoruz. Tüketicilerimizin günlük yaşamlarının ortağıyız.” dedi.

Karabük “2 Nisan’da Camp Nou stadyumunda oynanacak FC Barcelona – Real Madrid El Clásico maçından başlayarak, milyonlarca insana geniş ölçekli küresel iletişim platformumuzu sunacağız. Beko olarak gerçek partnerin yalnızca bir sponsordan ibaret olmadığına; desteklediğinin her zaman yanında olduğuna inanıyoruz. İşte bu nedenle Beko, günlük hayatta da tüketicilerin yanında” diye ekledi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.