Beklerken alışveriş yaptıran reklam

New York merkezli moda markası Kate Spade, noel reklamında Amerikalı oyuncu Anna Kendrick’e yer verdi. Reklam filminde alışverişten dönen oyuncunun evine girebilmek için beklemesini izlerken aynı zamanda online alışveriş yapmak da mümkün.

Aktrist Anna Kendrick, Newcastle markası için yılın en komik performanslarından birine imza attıktan sonra şimdi de Kate Spade markası için daha da komik bir şekilde karşımızda.

Moda markasının noel reklam filminde Alacakaranlık filmiyle tanınan oyuncunun yılbaşı alışverişinden döndüğü ve anahtarlarını almayı unuttuğu için kapıda kaldığı görülüyor. Gerçek hayatta bu durum son derece can sıkıcı olur, Kendrick için de öyledir ama vaktini geçirmek için aldığı ürünleri dener, şampanyasını içer, köpeğiyle noel şarkıları söyler ve sonunda bir şekilde dairesine girmeyi başarır.

Video aynı zamanda interaktif. Gösterilen ürünlere tıklayabiliyor ve haklarında bilgi edinebiliyor, ardından KateSpade.com’dan ürünlerin kişilerin üstünde nasıl göründüğüne bakabiliyorsunuz.

Künye

Yönetmen Michael Mohan

Görüntü Yönetmeni Sam Levy

Cast Direktörü Jen Vendetti

Kreatif Ekip Kristen Naiman, Pascal Dangin, Sophie Edelstein

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.