artwork

Beats by Dre’den Dünya Kupası’na özel kısa film

9 sene önce

0

Beats by Dre, Dünya Kupası reklamında birbirinden ünlü isimlerin büyük maçlara hazırlık seansını, Dünya Kupası’ndan önce oynanan bir oyun olarak sunuyor.

Markanın “The game before the game” isimli, Dünya Kupası temalı kısa filmi, Neymar’la babasının maç öncesi duygusal telefon konuşmasıyla sakin bir şekilde başlıyor. Telefon konuşması biter bitmez devreye Neymar’ın kulaklıklarından yayılan Jamie N Commons ve X Ambassadors’ın “Jungle” isimli şarkısı giriyor ve her kesim için etkileyici bir “Dünya Kupası klibi” başlıyor.

Neymar’ın ardından Alman Bastian Schweinsteiger, İspanyol Cesc Fabregas, İngiliz Daniel Sturridge, Hollandalı Robin van Persie gibi oyuncular da teker teker büyük oyun için hazırlanırken ekrana geliyorlar. Ama bu kısa filmin yıldızları bu isimlerle sınırlı değil. Neymar da Silva Sr., LeBron James, Lil Wayne, Nicki Minaj, Rafaella Beckran, Rio Ferdinand, Serena Williams, Sydney Leroux, Stuart Scott, ve Thierry Henry de birer taraftar olarak kendi tarzlarında maçlara hazırlanırken görülüyorlar.

Beş dakika uzunluğundaki videonun yaratıcı ajansı R/GA, yönetmeniyse Nabil Elderkin.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...

Mercedes-Benz Amerika’dan elektrikli araç şarj merkezi

Mercedes-Benz Amerika’da tüm sürücülere hizmet veren ilk elektrikli araç şarj...