artwork

Bayram yolculuklarına Allianz Motto Müzik eşlik edecek

3 yıl önce

0

Gençlere sigortayı eğlenceli bir dille anlatmak isteyen Allianz Türkiye’nin, Allianz Motto Müzik ile birlikte çıkardığı “Yanında” isimli albümünün ikinci parçası “Fiyakalı ve Güvenli” Apple Music ve Spotify’da yayında.

Allianz Türkiye ve Allianz Motto Müzik ortak yapımı, ‘Yanında Allianz, Hayatında Müzik’ sloganıyla 4 farklı sigorta ve emeklilik ürünün, 4 farklı müzik türü kullanılarak anlatıldığı “Yanında” albümünün 2. parçası Fiyakalı ve Güvenli’yi yayınlandı. Rock ve ska tarzında aranje edilen şarkı güvenli sürüş bilgilendirmesi yaparken, “Yuvam Sigortası” rap, bireysel emeklilik ürünü arabesk ve tamamlayıcı sağlık sigortası keyifli bir yaz şarkısıyla albümde yerini alıyor.

Cep telefonuyla ilgilendiği için yola odaklanamayan ve trafik kurallarını ihlal eden bir gencin hayatından kesitler sunan şarkının klibinde Allianz Türkiye, ‘Unutma, sensin bu bayramın sigortası’ diyerek hem yolculuk güvenliğine hem de sigortanın önemini vurguluyor.

Şarkının klibi Allianz Türkiye, Allianz Motto Müzik ve Allianz Kariyer sosyal medya hesaplarından izlenebiliyor.

Ürünlerimizin faydalarını gençlerimize onların dinlemekten keyif alacağı notalarla anlatıyoruz.”  

Gençlerde sigorta farkındalığını artırmayı hedeflediklerini belirten Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı: “Müziğin gücünden faydalanarak ‘Sigorta’ ve ‘gençlik’ kavramlarını dijital dünyayla buluşturmak için oluşturduğumuz “Yanında” albümünün 2. şarkısı Fiyakalı ve Güvenli yayında. İlk şarkımız, yayınlandığı tarihinden bu yana toplam 25 milyonun üzerinde erişime ulaştı. Yoğun ilgi gören albümün ilk yayınlanan şarkısı “Yuvam” ile kombisi bozulan, elektrik kesildiği için bilgisayarı arızalanan, tatile giderken gözü arkada, evinde ve evcil hayvanında kalan gencin hayatından kesitler sunduk. İkinci şarkımız “Fiyakalı ve Güvenli”de ise bayram tatili ile birlikte yoğunlaşacak olan trafikte güvenli sürüş deneyiminin önemine dikkat çekiyoruz. Gençlerimize ürünlerimizin sağlayabileceği faydaları, onların dinlemekten keyif alacağı notalarla anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.

Künye
Söz & Müzik & Beste: Cosmos & Contentinopolis
Yönetmen: Sinan Tolukan
Yapımcı: Barın Özgirgin, Can Dinibütünoğlu
Senaryo: Tugay Güntekin, Can Dinibütünoğlu
Proje Yöneticisi: Hürrem Atay, Ece Şahiner, Demet Öztaş
Çizim & Animasyon: Burak Aydın, Burak Batuhan Kaya
Sanat Yönetmeni: Funda Kahya
Kurgu: Tugay Güntekin
Set Asistanı: Deniz Kaya, İlgesim Yazıcı, Uğurcan Alcay

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...