Barilla’dan “sofralara keyif taşıyan” reklam filmi

Barilla’nın “1887’den beri İtalya’dan sofralara keyif taşır” söylemiyle makarnanın sofralara yaptığı keyif dolu dokunuşun hikayesini anlattığı yeni reklam filmi yayına girdi. Reklam filminin çekimleri Roma ve Budapeşte’de gerçekleştirildi.

İtalyan gastronomi kültürünün en önemli temsilcisi Barilla’nın makarnanın insanların günlük yaşantılarına yaptığı küçük dokunuşu ve sofralara taşıdığı keyfi vurgulayan yeni reklam filmi yayınlandı. Dünyaya makarnayı sevdiren efsane lezzet Barilla, canlı ve estetik görüntüleriyle dikkat çeken yeni reklam filminde, Budapeşte’den Roma’ya, dünyanın farklı noktalarından insanların evine, sofralarına konuk oluyor.

Pandemi sürecinde günlük aktivitelerimizin neredeyse tamamını evde gerçekleştirmemiz nedeniyle evlerimizdeki masaları yemek yemenin dışında pek çok farklı amaçla kullanmaya başladık. Barilla’nın “Masalar bunun için mi var?” sorusuyla başlayan yeni reklam filminin başrolünde de evlerin vazgeçilmez bir parçası olan masaları görüyoruz. Reklam filmi boyunca insanların evindeki masayı çalışmak, ödev yapmak, oyun oynamak gibi birbirinden farklı aktiviteler için kullanışına tanık oluyoruz. Masaların evlerde asıl varoluş sebebine ve pandemi öncesi günlere duyulan özleme vurgu yapan reklam filmi, içi makarna dolu bir kâsenin masaya gelişiyle sonlanıyor. Makarnanın gelişiyle insanlar bir araya geliyor; masa, hoş sohbet ve keyifli anların paylaşıldığı bir sofraya dönüşüyor.

Oscar ödüllü unutulmaz İtalyan filmi Hayat Güzeldir’in (La vita è bella) film müziği ile renklenen reklam filmi, Publicis İtalya imzasını taşıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise kendine has bakış açısıyla dikkat çeken ödüllü reklam filmi yönetmeni Reynald Gresset yer alıyor.

KÜNYE

Reklamveren: Barilla

Reklam Ajansı: Publicis İtalya

Executive Kreatif Direktör: Michele Picci, Hugo Gallardo

Metin Yazarı: Michela Talamona

Sanat Yönetmeni: Fabrizio Tamagni

Müşteri İlişkileri Direktörü: Giada Salerno

Yapım Şirketi: BRW

Yönetmen: Reynald Gresset

Post Prodüksiyon: Tex Milano

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.