Barilla Roger Federer ile partiyi coşturuyor

Barilla Roger Federer ile çektiği üçüncü reklam filminde şef Davide Oldani ile sıkıcı bir partiyi neşeli hale getiriyor.

Roger Federer Villa Borromeo’da davet edildiği partiye katılıyor ve ortamın cansız olduğunu fark ederek mutfağa doğru ilerliyor. Şef ile karşılaşınca ceketinin cebinden Barilla spagettiyi çıkarıyor, Şef Davide Oldani ile İtalyan mutfağı için özel olan domates soslu makarna tarifini hazırlamaya başlıyor. Konuklar zaman içerisinde bu durumu fark ediyor ve parti neşeli hale geliyor. Reklam filminde Roger Federer’e Mikaela Shiffrin, İtalyan erkek ve kadın milli basketbol takımının yıldız oyuncuları, Galatasaray Liv Hospital Erkek Basketbol Takımı’nın eski oyuncularından Pietro Aradori, Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı oyuncularından Cecilia Zandalasini gibi sporcular eşlik ediyor.

Barilla reklam filminde İtalyan mutfağına ve kültürüne vurgu yapıyor. Reklam filminde Barilla ile hazırlanabilecek reçetelerin birinden de bahsedilmiş oluyor. Federer, konuklara hazırlanan tabağı tattırdıktan sonra “ Buon Appetito!” (Afiyet olsun!) diyor.

Künye

Reklamveren: Barilla
Reklam Ajansı: 72andSunny Amsterdam

Roger Federer, Barilla için ikinci kez kamera karşısına geçti

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.