Barcelona’nın yıldızları Beko reklamında

Beko’nun yeni reklam kampanyasında futbolda olduğu gibi evde de ailenin, bir takım gibi birbirine ilham verdiği, birlikte hareket ederek her zaman birbirine destek olduğu, her anı paylaştığı, birlikte eğlendiği ve sonunda başarıyı beraber kutladığı takım ruhu anlatılıyor.

FC Barcelona‘nın en tanınmış oyuncuları Lionel Messi, Neymar Jr., Gerard Piqué, Luis Suárez ve Andrés Iniesta‘nın yer aldığı reklam filminde, sahada da evde de takım olmanın ruhunun aynı olduğu vurgulanıyor. İzleyenleri #JoinOurTeam hashtag’ini kullanarak takımın bir parçası olmaya davet ediyor.

Arçelik A.Ş. Genel Müdürü Hakan Bulgurlu kampanyayla ilgili olarak: “Bu kampanya iki tanınmış markayı bir araya getiriyor: Beko ve FC Barcelona.  Dört yıllık işbirliğimizden gurur duyuyor ve bu yeni kampanyanın markamızı global anlamda güçlendireceğine inanıyoruz. Dünya çapında oyuncuları sahada seyretmek, bize takım ruhunun inanılmaz sonuçlar doğurabileceğini hatırlatıyor” dedi.

Arçelik A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Tülin Karabük ise şöyle konuştu: “Beko ürünlerimizle gündelik yaşantılarında farklılık yaratan akıllı, yenilikçi çözümler sunarak ailelere yardımcı olurken, yeni kampanyamızın, sahada ve evde takım çalışmasıyla birbirimize nasıl ilham ve destek verdiğimizi göstereceğini umuyoruz.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.