artwork

Barcelona ve Beko işbirliği bir “merhaba” ile başladı

9 yıl önce

0

Arçelik A.Ş.’nin uluslararası markası Beko, sezon başında FC Barcelona ile dünya çapında iki markayı bir araya getiren dört yıllık bir ortaklığa imza attı. Beko’nun bu işbirliğini duyurmak için çektiği filmde Barcelonalı oyuncular ve Beko çalışanları yer aldı.

Dünyanın dört bir yanındaki Beko çalışanları ve futbolcuların birbirine “merhaba” dediği video hem Barcelona futbol takımının hem de Beko’nun sosyal medya kanallarında yayınlandı. Film 3 milyondan fazla görüntülendi ve 500 bin defa izlendi.

FC Barcelona, Beko ile yaptığı anlaşma kapsamında yayıncı kuruluşlar ve sivil toplum kuruluşları dışında ilk kez formasının sol kol kısmını bir markaya tahsis etmiş oldu. Beko yeni logosuyla, Neymar ve Lionel Messi’nin de dahil olduğu FC Barcelona takımı oyuncularının üzerinde futbol severlere ulaşacak.

Real Madrid ve FC Barcelona’nın oynadığı, El Clasico maçları dünya genelinde ortalama 400 milyon kişi tarafından izleniyor. İspanyol Ligi La Liga maçları ise 156 ülkede canlı ve banttan yayınlanıyor. Bir sezonda ortalama 8 milyon forma satan FC Barcelona’nın dünya genelinde 330 milyon seyircisi olduğu tahmin ediliyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...