Balparmak’ın 40. yıl arıcı filmleri yayında

Balparmak’ın 40. kuruluş yıldönümü nedeniyle “Dünyaya faydalı 40 yıl” sloganıyla hazırlanan filmler, televizyon kanallarında ve dijital platformlarda yayına girdi. Balparmak’ın 40. yıl toplantısında da gösterilen ve Balparmak ile çalışan arıcıların yer aldığı filmler, arıcılığın ne kadar özveri gerektiren meşakkatli bir meslek olduğunu muhteşem görüntüler eşliğinde anlatıyor.

Kurulduğu günden bu yana doğal, sağlıklı ve analiz edilmiş balları sofralara taşıyan Balparmak, bu yıl 40. yaşını kutluyor. Bu çerçevede Altıparmak Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Özen Altıparmak’ın ev sahipliğinde online bir basın toplantısı gerçekleştirildi. Dünyanın en mucizevi besini olan balın ve arı ürünlerinin doğallığını ve saflığını koruyarak, hak ettiği en yüksek değere çıkarmak misyonuyla çalıştıklarını belirten Altıparmak, geleceğe dair vizyonlarını da paylaştı. Toplantıda, 40. yıl vesilesiyle hazırlanan “Dünyaya Fayda Sağlayanlar” başlıklı filmler de gösterildi.

Kars’ın zorlu koşullarında 35 yıldır arıcılık yapan Arzu Aldemir, Bingöl’ün zorlu coğrafi koşullarında arıcılık mesleğini sürdüren Mehmet Çağatay ve Kırşehirli arıcı Fatih Aydoğdu’nun oğluyla birlikte yer aldığı filmler, arıcılık mesleğinin özveri gerektiren meşakkatli yolculuğunu gözler önüne seriyor.

Balda analizin önemine de vurgu yapılan ve Balparmak ile arıcılar arasındaki güçlü bağın alabildiğine hissedildiği filmler, dijital platformlarda yayınlanıyor.

Kampanya Künyesi

Reklamveren: Balparmak

Reklamveren Yetkilisi: Hakan Şıpkan, Miray Sağır, Demet Umezu, Melis Altıparmak, Kamil Pınar, Ayça Zengin Sarı

Reklam Ajansı: Lokal

Kreatif Direktör/Yönetmen: Ali Göral

Görüntü Yönetmeni: Murat Akay

Kreatif Ekip: Hakan Küçükyılmaz, Rahman Yıldız, Samet Üstündağ, Merve Oğuz, Alperen Yalçıngil, Emre İçöz

Müşteri İlişkileri Direktörü: Ceyda Kan

Müşteri İlişkileri Süpervizörü: Nazlı Müldür

Sosyal Medya: Çağatay Zor, Merve Aktaş, Deniz Erişkin

Editör: Evren Lus

Renk: Kemal Çakır

Ses: Ramazan Yıldız

Ajans Prodüktörü: Önder Kaymak

Miksaj: Melodika

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.