Bacardi Zombie kokteyli kabuslarınızı süsleyecek

Cadılar bayramı kostümü ve parti planlaması çoktan başladı ve Bacardi, Bacardi Zombie kokteyli için hazırladığ kreatif kampanyasıyla korku ve sevinci bir arada sunuyor.

Tüm yaz, Bacardi, “Do What Moves You” kampanyası ile insanları harekete geçirdi ama Cadılar Bayramı sezonu da geldi çattı. Şimdi insanları farklı bir şekilde harekete geçirecekler: eski stil korku filmlerini andıran korkunç bir Halloween kokteyli ile koltuklarından zıplatarak.

Bacardi’nin Cadılar Bayramı kokteyl filmi The Shining, The Ring, Saw ve Psycho gibi kült korku filmlerinden esintiler taşıyor. Bu sayede de izleyiciler o korku filmi ruh haline kolayca adapte olabiliyorlar. İzleyiciler sarsıcı, korkudan ilham alan sahne ve kamera tekniklerini kullanan reklam filmini, Bacardi Zombie kokteyli tarifi içeren gizemli bir video kaseti teybe yerleştiren bir kişinin bakış açısından seyrediyorlar. Gerilim, kasedin karakterinin izleyiciyle birlikte oturma odasında aniden ortaya çıkması ve bir gerilim filmi içinde bir gerilim yaratmasıyla da artıyor. Videonun tamamını seyretmeye cesaret edebilen izleyiciler için çok lezzetli, çok perili bir Halloween kokteyli onları bekliyor.

Künye

Reklamveren Bacardi
ECD Marcos Kotlhar, Danilo Boe
CCO David Lubars, Greg Hahn
Kreatif Direktör Taylor Marsh, João Unze
Prodüksiyon Şirketi The Voorhes

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.