artwork

#ayrıdeğiliz diyen İDAŞ’tan futbola destek pankartları

4 yıl önce

0

50 yılı aşkın tecrübesiyle yaylı yatak sektörünün aranan markası konumunda bulunan İDAŞ, pandemi döneminde Türk futboluna büyük destek veriyor.

COVID-19 önlemleri kapsamında maçların seyircisiz oynandığı günlerde İDAŞ, Türk Telekom Stadyumu’nda ve MedicalPark Stadyumu’nda yerini alarak Türk futbolunun yanında olduğunu gösterdi. Galatasaray ve Trabzonspor’un kendi evlerinde oynayacakları maçlarda geçerli anlaşma kapsamında her iki stadyumun kale arkası tribünlerinde #ayrıdeğiliz hashtagli İDAŞ logoları yer alıyor.

Kurulduğu günden bugüne milyonlarca tüketiciye ve dev otel zincirlerine yatak üretimi yapan İDAŞ, Süper Ligin şampiyonluk adaylarına lig mücadelelerinde büyük destek veriyor.

İDAŞ, anlaşma kapsamında Türk Telekom Stadyumu ve MedicalPark Stadyumu’nda yerini aldı ve hem sarı-kırmızılılara hem de bordo-mavililere #ayrıdeğiliz dedi. Türkiye’nin iki köklü kulübünün zirve yarışındaki iç saha maçlarında geçerli anlaşma ile kale arkalarında #ayrıdeğiliz hashtagiyle İDAŞ logosu yerini aldı. İDAŞ, pandemi ile mücadele döneminde de Türk sporunun yanında yer almaya devam ediyor.