AXE What?! ile koku klişelerine meydan okuyor

AXE What?! ile lüks deri ve kurabiye kokularını bir araya getirerek koku klişelerine meydan okumaya yeni ürün hattı ile devam ediyor.

Erkek bakım markası AXE, 2019’da iletişim dilinin odağına kokuyu alıyor.

Erkek bakım markası AXE’ın, yeni kokusu What?! için yaratılan global reklam kampanyası Türkiye’de yayına girdi. Deri ve kurabiye notalarının bir arada kullanıldığı yeni AXE reklam filmi, kokunun uyumsuz olabileceği ön yargısına son noktayı koyuyor. Film, What?! ile ilgili herkesin aklına ilk gelen “güzel kokar mı?” sorusuna eğlenceli bir dille yanıt veriyor.

AXE’ın global ajansı Dokyo tarafından çekilen ve yönetmenliğini Claas Ortmann‘un yaptığı film, deri ve kurabiye notalarından oluşan deodorantın tüketicide yaratacağı “What!?” etkisini genç bir adamın meydan okumasıyla anlatıyor.

Genç adam, deri ile kurabiye kombinasyonunun güzel kokmayacağını düşünerek: “Gerçekten güzel kokuyorsa otobanda çıplak koşarım.” diyecek kadar kendinden emindir. What?!’ın “Yok Artık!” dedirten kokusunu ve etkisini tahmin edemeyen karakteri, bir anda otobanda çıplak kalmış olarak görürüz. Otobandaki şokunu sempatikliğiyle geçiştirmeye çalışan genç adam filmin sonunda What?!’ın sıra dışı
kokusunu kabul ediyor.

19 saniyelik reklam filmi, AXE What?!‘ın kokusu ile ilgili soru işaretlerini espirili bir dil ile ortadan kaldırırken deodorantı denemek için merak uyandırmayı amaçlıyor.

Künye

Reklam Ajansı: Dokyo

Metin Yazarı: Frank Berning

Prodüksiyon Şirketi: Tony Petersen Film

Yönetmen: Claas Ortmann

Axe Ice Chill kullanan erkekler, kızları her haliyle etkileyebilir.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.